Tak się ćwiczy i pomaga w Staszowie! Mikołajkowy Event...

  Tak się ćwiczy i pomaga w Staszowie! Mikołajkowy Event Fitness z Joanną Słomińską i dwoma przystojnymi Mikołajami [ZDJĘCIA, FILM]

  ach

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tak się ćwiczy i pomaga w Staszowie! Mikołajkowy Event Fitness z Joanną Słomińską i dwoma przystojnymi Mikołajami [ZDJĘCIA, FILM]
  1/10
  przejdź do galerii

  ©Joanna Słomińska

  Pomagać można na wiele różnych sposobów. Ile osób tyle pomysłów. W Staszowie na przykład fit kobiety wzięły udział w charytatywnym Mikołajkowym Evencie Fitness. Imprezę sportową zorganizowano 5 grudnia, o godzinie 19 w staszowskiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wstęp był wolny.
  Pojawiło się wiele mieszkanek Staszowa i okolic w różnym wieku - była także młodzież i dzieci. W sumie około 70 osób wzięło udział w środowym evencie. Większość pań stanowiła grupa, która regularnie chodzi na zajęcia fitness.  Pomaganie na sportowo
  Celem środowego spotkania było pomaganie i ćwiczenie.

  - Panie, które cyklicznie uczęszczają na fitness są w tym roku Mikołajami dla dzieci, które walczą z nowotworem na onkologii. Kupiłyśmy zabawki dla chorych dzieci, a podczas imprezy zrobiłyśmy z nich dwie wielkie paczki.Zabawki, książki, kolorowanki, kredki, mazaki, kosmetyki w dwóch bardzo ciężkich workach przekazałyśmy przedstawicielce Stowarzyszenia Skrzydlaci Dzieciom. Były też rozdawane ulotki i powiedzieliśmy jak można jeszcze pomoc. Tego dnia, tym eventem rozpoczęliśmy też naszą współpracę ze stowarzyszeniem - mówiła Joanna Słomińska, pomysłodawczyni wydarzenia.

  Zabawki i rzeczy, które zostaną przekazane dzieciom z onkologii przynosili przed środowym eventem także osoby prywatne, które usłyszały lub przeczytały o pomyśle i celu akcji. Włączyło się w nią naprawdę wiele ludzi.

  Niespodzianki i...dwóch Mikołajów
  Skoro Mikołajki na sportowo - to nie mogło zabraknąć niespodzianek i świętych Mikołajów.

  Co do niespodzianek - podczas eventu organizatorzy zorganizowali loterię fantową. Do wylosowania były karnety na fitness, wejściówki na siłownię oraz trening indywidualny z Joanną Słomińską. Żaden los nie był pusty. Paniom, które nic nie wygrały na pewno zrobiło się miło gdy wyciągnęły karteczkę. Były tam miłe sentencje motywujące.

  Co do Mikołajów - podczas ćwiczeń do pań zawitało ich aż dwóch. W role wcieliło się ...dwóch panów z siłowni, którzy rozdawali niespodziewane prezenty.

  Słodkie niespodzianki
  Podczas mikołajkowego fitnessu na hali pojawił się także burmistrz Staszowa Leszek Kopeć. Przyniósł ćwiczącym paniom cukierki. Spotkał się także z przedstawicielką Stowarzyszenia Skrzydlaci Dzieciom.

  - Angażujemy się, pomagamy, chcemy sprawić by na twarzach dzieci walczących z nowotworem pojawił się uśmiech. Panie - jesteście wielkie - mówił Leszek Kopeć , burmistrz Staszowa i gratulował wszystkim obecnym na hali sportowej.

  "Dziękuję"
  - Staszów, kobiety, dzieciaczki - na hali była po prostu petarda. Jak już ochłonę to napiszę coś mądrego, bo dzisiaj jestem w stanie tylko powiedzieć: dziękuję, dziękuję, dziękuję wam kochane kobietki, dziękuję panu burmistrzowi i pani burmistrz, dziękuję chłopakom - pomocnikom Mikołaja, dziękuję Stowarzyszeniu Skrzydlaci Dzieciom, dziękuję dzieciaczkom - komentowała „na gorąco” tuż po zakończeniu nietypowych staszowskich Mikołajek Joanna Słomińska, pomysłodawczyni środowej akcji.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ SMOG SKRACA ŻYCIE

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  gruba

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.