Talent Kazimierski 2017. Zapraszamy na casting do show już 24 listopada

Anna Bilska
Zapraszają: konferansjer Michał Trzepałka, jurorzy: tancerka Kamila Drezno, muzyk Łukasz Sobieraj i Anna Bilska z „Echa Dnia”. Dawid Łukasik
Pokaż, co potrafisz na castingu i zdobądź cenne nagrody! Kto zwycięży show „Echa Dnia” - Talent Kazimierski 2017? Zapraszamy do zabawy! Casting 24 listopada.

Właśnie rusza druga edycja przedsięwzięcia, w którym szukamy ciekawych osób posiadających niezwykłe umiejętności. W poprzednich latach przekonaliśmy się, jak wiele wspaniałych osobowości kryje się w naszym powiecie. W tym roku ponownie poszukamy takich ludzi z pasją. Zapraszamy na casting!

Załączone pliki:

lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny obok. Wypełniony należy przysłać na adres email bilska@echodnia.eu

Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, a może żonglujesz, jesteś iluzjonistą, lub masz inne, nawet nietypowe talenty? Zaskocz nas! Zgłoś się i pokaż siebie na castingu! Dla najlepszych mamy atrakcyjne nagrody!

Casting już w piątek, 24 listopada o godzinie 17 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, ul. 1-go Maja 16.

Warto już teraz przygotować się do występu, by jak najlepiej wypaść przed jurorami i pięknie zaprezentować się na scenie. Każdy może przyjść także jako obserwator. Wstęp na casting i finał będzie wolny.

Nagrody czekają!
W finale show Talent Kazimierski nagroda za:

  • pierwsze miejsce wynosi 500 złotych
  • drugie miejsce - 300 złotych
  • trzecie miejsce - 200 złotych

Ponadto, dla wybranego finalisty wycieczkę do Brukseli ufunduje poseł do Parlamentu Europejskiego, Beata Gosiewska.

Organizatorem show jest „Echo Dnia”. Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej, Kazimierski Ośrodek Kultury.

Informacje o show Talent Kazimierski: Anna Bilska, telefon 500-330-007.

Wideo

Dodaj ogłoszenie