Talent Staszowski 2017. Zapraszamy na casting do show 22 listopada

Anna Bilska
Zapraszają: konferansjer Michał Trzepałka, jurorzy: tancerka Kamila Drezno, muzyk Łukasz Sobieraj i Anna Bilska z „Echa Dnia”.
Zapraszają: konferansjer Michał Trzepałka, jurorzy: tancerka Kamila Drezno, muzyk Łukasz Sobieraj i Anna Bilska z „Echa Dnia”. Dawid Łukasik
Pokaż, co potrafisz na castingu i zdobądź cenne nagrody! Kto zwycięży show „Echa Dnia” - Talent Staszowski 2017? Zapraszamy do zabawy! Casting już 22 listopada!

Właśnie rusza trzecia edycja przedsięwzięcia, w którym szukamy ciekawych osób posiadających niezwykłe umiejętności. W poprzednich latach przekonaliśmy się, jak wiele wspaniałych osobowości kryje się w naszym powiecie. W tym roku ponownie poszukamy takich ludzi z pasją. Zapraszamy na casting!

Do udziału zaprasza Andrzej Piaseczny!

Załączone pliki:

lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny obok. Wypełniony należy przysłać na adres email [email protected]

Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, a może żonglujesz, jesteś iluzjonistą, szybko układasz kostkę Rubika, lub masz inne, nawet nietypowe talenty? Zaskocz nas! Zgłoś się i pokaż siebie na castingu! Dla najlepszych mamy atrakcyjne nagrody!

Casting do show Talent Staszowski odbędzie się w środę, 22 listopada o godzinie 18 w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, ulica Czarnieckiego 5.

Wystarczy przyjść i zaprezentować się na scenie.

Nagrody czekają!
W finale show Talent Staszowski nagroda za:

  • pierwsze miejsce wynosi 500 złotych
  • drugie miejsce - 300 złotych
  • trzecie miejsce - 200 złotych
  • Ponadto, dla wybranego finalisty wycieczkę do Brukseli ufunduje poseł do Parlamentu Europejskiego, Beata Gosiewska.

Organizatorem show jest „Echo Dnia”. Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Miasta i Gminy w Połańcu, Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

Informacje o show: Anna Bilska, telefon 500-330-007.

Wideo