Talent Świętokrzyski 2017. Drugi ćwierćfinał [ZAPIS...

  Talent Świętokrzyski 2017. Drugi ćwierćfinał [ZAPIS TRANSMISJI]

  Anna Bilska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kto w tym roku zostanie Talentem Świętokrzyskim i zdobędzie nagrody? Kandydatów do tego tytułu jest wielu. Do show zgłosiło się wielu zdolnych ludzi z całego regionu. W czwartek i piątek w Kieleckim Centrum Kultury artyści i młodzi wykonawcy walczyli o wejście do półfinału. Zobaczcie, jak wypadli w drugim ćwierćfinale.
  Talent Świętokrzyski 2017. Drugi ćwierćfinał [ZAPIS TRANSMISJI]
  1/63
  przejdź do galerii

  ©Anna Bilska

  To jeden z dwóch ćwierćfinałów, jakie w czwartek odbył się na scenie Kieleckiego Centrum Kultury. W piątek kolejne występy i awanse do półfinału.

  W drugim ćwierćfinale prezentowali się laureaci drugich i trzecich miejsc z finałów w powiatach regionu oraz zdobywcy "dzikich kart" od jurorów: Oskar Juryś - dzika karta w Talencie Sandomierskim (wokal), Dominik Żak - dzika karta w Talencie Skarżyskim (akordeon), Time to Shine - drugie miejsce w Talencie Pińczowskim (taniec), Rafał Gębski - trzecie miejsce w Talencie Kielc (wokal lub gitara), Karolina Zaręba - trzecie miejsce w Talencie Pińczowskim (wokal), Digress I - trzecie miejsce w Talencie Staszowskim (zespół taneczny), Sylwia Ozga - drugie miejsce w Talencie Jędrzejowskim (wokal), Aleksandra Samsonowska - dzika karta w Talencie Starachowickim (wokal), White Shadows - trzecie miejsce w Talencie Sandomierskim (taniec). W ćwierćfinale nie mogła pojawić się Alicja Stando - dzika karta w Talencie Pińczowskim. Wokalistkę jurorzy ocenili na podstawie przysłanego filmiku.


  Wszystkim występom przyglądali się uważnie muzyk Łukasz Sobieraj, tancerka Kamila Drezno i Filip Rychcik, wokalista zespołu Mafia. Filip podobnie jak w pierwszym ćwierćfinale dał się namówić do spontanicznego, wokalnego popisu. Dziękujemy!

  Po podliczeniu głosów jurorów i publiczności (SMS, Facebook i klik na portalu echodnia.eu) poznaliśmy wykonawców, którzy zakwalifikowali się do półfinału Talentu Świętokrzyskiego. Dalej przeszli: zespół taneczny Time to Shine z Dzierążni w powiecie pińczowskim, akordeonista Dominik Żak ze Skarżyska i Oskar Juryś z Sandomierza. Dodatkowo, jurorzy przyznali aż trzy "dzikie karty". Awans do półfinału otrzymali także wokalistka Aleksandra Samsonowska ze Starachowic, wokalista i instrumentalista Rafał Gębski z Kielc i wokalistka Sylwia Ozga z Jędrzejowa.


  Przy tej okazji przypominamy o nagrodach w wielkim finale - a ten już niedługo!

  Uroczysty finał Talentu Świętokrzyskiego odbędzie się w niedzielę, 11 lutego o godzinie 16.30 w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
  Zwycięzca otrzyma 5 tysięcy złotych! Laureat drugiego miejsca 3 tysiące złotych, a trzeciego - 2 tysiące złotych. Będą także do zdobycia stypendia (Stypendium od Fundacji Fabryki Marzeń - 12 miesięcy po 500 złotych oraz stypendium od Świętokrzyskiego Funduszu Lokalnego - 3000 złotych) a także wycieczki do Brukseli ufundowane przez Beatę Gosiewską, poseł do Parlamentu Europejskiego.

  Wstęp na wydarzenia wolny. Zapraszamy! Transmisja na żywo z każdego widowiska na portalu www.echodnia.eu.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Symphonica 2 Rock of Poland w Kielcach. Będzie ostre granie!

  Symphonica 2 Rock of Poland w Kielcach. Będzie ostre granie!

  Gospodynie i Gospodarze Wiejscy. Finał [zdjęcia, wideo]

  Gospodynie i Gospodarze Wiejscy. Finał [zdjęcia, wideo]