sportowy24
    Tenisiści zakończyli zmagania w trzeciej edycji Grand Prix...

    Tenisiści zakończyli zmagania w trzeciej edycji Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego

    (KAR)

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Uczestnicy czwartego turnieju rozgrywanego w ramach trzeciej edycji Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w tenisie stołowym.

    Uczestnicy czwartego turnieju rozgrywanego w ramach trzeciej edycji Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w tenisie stołowym. ©archiwum organizatora

    Odbyły się czwarte, ostatnie zawody trzeciej edycji Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w tenisie stołowym. Rozgrywki odbywały się pod patronatem starosty włoszczowskiego Jerzego Suligi. W sumie w zawodach wzięło udział 80 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych.
    Uczestnicy czwartego turnieju rozgrywanego w ramach trzeciej edycji Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w tenisie stołowym.

    Uczestnicy czwartego turnieju rozgrywanego w ramach trzeciej edycji Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w tenisie stołowym. ©archiwum organizatora

    - Poziom był zdecydowanie większy niż w dwóch poprzednich edycjach grand prix, szczególnie w wśród gimnazjalistów i kategorii mężczyzn ze szkół ponadgimnazjalnych i open. Tenis stołowy w naszym powiecie cieszy się bardzo dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży, dlatego z roku na rok zawody przez nas organizowane mają coraz większą frekwencję - powiedział Sławomir Jarmuda, organizator rozgrywek.

    Grand Prix zorganizowane było przez Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne oraz Starostwo Powiatowe we Włoszczowie.

    Wyniki czwartego turnieju dziewcząt ze szkół podstawowych: 1.
    Natalia Robak (Czostków), 2. Oliwia Wijas (Czostków), 3. Małgorzata Rydz (Pilczyca), 4. Alicja Napora (Radków). Klasyfikacja generalna: 1. Robak Natalia - 160 punktów, 2. Oliwia Wijas - 135, 3. Małgorzata Rydz - 130, 4. Alicja Napora - 80, 5. Zuzanna Gieroń - 60, 6. Oliwia Kosiec - 30, 7. Angelika Pustuł - 15.
    Wyniki czwartego turnieju chłopców ze szkół podstawowych: 1. Marcel Pawlik (Secemin), 2. Kacper Lis (Secemin), 3. Maciej Pawłowski (Secemin), 4. Jakub Czaja (1 Włoszczowa). Klasyfikacja generalna: 1. Marcel Pawlik - 160 punktów, 2. Kacper Lis - 140, 3. Maciej Pawłowski - 120, 4. Wiktor Maroń - 35, 5. Dawid Adamczyk, Maciej Jędras, Igor Tomasik, Jakub Czaja - 20.

    Klasyfikacja szkół podstawowych po dwóch turniejach: 1. SP Secemin, 2. SP Czostków, 3. SP Pilczyca, 4. SP Radków, 5. SP 1 Włoszczowa, 6. SP Moskorzew.

    Wyniki czwartego turnieju dziewcząt z gimnazjów: 1. Aleksandra Marzec (Secemin), 2. Wiktoria Podstawka (Krasocin), 3. Magdalena Maroń (Secemin), 4. Klaudia Siwek (Krasocin). Klasyfikacja generalna: 1. Aleksandra Marzec - 160 punktów, 2. Klaudia Siwek - 130, 3. Wiktoria Podstawka - 125, 4. Agata Pustuł - 75, 5. Magdalena Maroń - 60, 6. Sylwia Szwej - 45, 7. Katarzyna Parzniewska - 35, 8. Paulina Bator, Katarzyna Hajduk - 10.

    Wyniki czwartego turnieju chłopców z gimnazjów: 1. Norbert Kaczmarek (Secemin), 2. Sebastian Turczyn (Secemin), 3. Jakub Sikorski (Secemin), 4. Bartłomiej Skoczek (Secemin). Klasyfikacja generalna: 1. Norbert Kaczmarek - 160 punktów, 2. Sebastian Turczyn - 135, 3. Jakub Sikorski - 120, 4. Bartłomiej Skoczek - 70, 5. Mateusz Gęsikowski - 60, 6. Paweł Walasek - 45, 7. Sebastian Bartyzel, Filip Robak - 40, 8. Krzysztof Plebanek - 35, 9. Bartłomiej Podstawka, Janek Cisowski - 10.

    Klasyfikacja szkół gimnazjalnych po dwóch turniejach: 1. Gimnazjum Secemin, 2. Gimnazjum Krasocin, 3. Gimnazjum Moskorzew, 4. Gimnazjum numer 1 Włoszczowa.

    Wyniki czwartego turnieju kobiet ze szkół ponadgimnazjalnych oraz z kategorii open: 1. Paulina Marzec (LO 9 Częstochowa), 2. Paulina Bator (ZSP 2 Włoszczowa), 3. Karolina Wójcik (ZSP 2 Włoszczowa). Klasyfikacja generalna: 1. Karolina Wójcik - 130 punktów, 2. Paulina Marzec - 120, 3. Paulina Bator - 105, 4. Angelika Krzemińska - 35, 5. Aneta Klimczyk - 30.

    Wyniki czwartego turnieju mężczyzn ze szkół ponadgimnazjalnych oraz z kategorii open: 1. Karol Sikorski (Secemin), 2. Damian Świeboda (Secemin), 3. Adrian Pudło (Ruda Śląska), 4. Piotr Gęsikowski (ZSP 3 Włoszczowa).

    Klasyfikacja generalna: 1. Karol Sikorski - 140 punktów, 2. Jakub Caban - 125, 3. Piotr Gęsikowski - 120, 4. Rafał Krzysztofik - 40, 5. Damian Świeboda, Arkadiusz Wiekiera - 35, 7. Kamil Walasek, Dawid Marszalik, Mateusz Szyler, Mariusz Kowalski, Adrian Pudło - 30, 12. Adam Stolarski, Karol Turczyn - 20, 14. Jakub Świeboda - 15, 15. Krystian Musiał - 10, 16. Mariusz Borowski - 5.

    Klasyfikacja szkół ponadgimnazjalnych oraz z kategorii open: 1. ZSP 2 Włoszczowa, 2. ZSP 3 Włoszczowa, 3. LO 9 Częstochowa, 4. I LO Włoszczowa.

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

    Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

    IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

    IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

    AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

    AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce