Tomasz Moczek wygrał kategorię open na Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym w Starachowicach

(DOR)
Archiwum organizatora
W Starachowicach odbył się czwarty Ogólnopolski Turniej Tenisowy pod patronatem prezydenta Starachowic Marka Materka. Był to turniej drugiej rangi.

Niektóre pojedynki stały na wysokim poziomie. W kategorii open zwyciężył Tomasz Moczek ze Skarżyska Kamiennej, który pokonał Michała Słokę, również ze Skarżyska.

Zawodnicy ze Starachowic - Kamil Wrona i Jacek Rejczak występujący w tej kategorii zajęli 3-4 miejsce.

W kategorii 45+ zwyciężył Andrzej Moczek. W finale po bardzo zaciętym meczu pokonał 7:6, 6:4 Artura Zmysłowskiego z Radomia. W kategorii 60+ zwycięzcą został Marian Mocoń ze Starachowic. W finale pokonał Waldemara Skórzyńskiego z Kołobrzegu 3:6, 7:5,11:9. Trzecie i czwarte miejsce Mieczysław Pęzioł ze Stalowej Woli i Wojciech Madej ze Skarżyska.