Tomasz Zbróg nowym dyrektorem oddziału Totalizatora...

  Tomasz Zbróg nowym dyrektorem oddziału Totalizatora Sportowego w Kielcach

  pawie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tomasz Zbróg.

  Tomasz Zbróg.

  Tomasz Zbróg, radny sejmiku województwa świętokrzyskiego związany z obozem Zjednoczonej Prawicy, objął w poniedziałek fotel dyrektora oddziału Totalizatora Sportowego w Kielcach.
  Tomasz Zbróg.

  Tomasz Zbróg.


  - To moje pierwsze dni pracy na stanowisku. Wdrażam się dynamicznie w zakres obowiązków. Nie ukrywam, że aspirowałem do tego stanowiska. Zaproszono mnie na rozmowę do prezesa Łukasza Łazarewicza, który zdecydował się powierzyć mi funkcję dyrektora oddziału Totalizatora Sportowego w Kielcach – mówi Tomasz Zbróg.

  To jedna z kluczowych spółek Skarbu Państwa. Od 60 lat potentat na rodzimym rynku loteryjnym.
  Właściciel marki LOTTO. Totalizator Sportowy jest jednocześnie jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury. W ubiegłym roku grupa osiągnęła rekordowy przychód na poziomie ponad pięciu miliardów złotych.

  W kieleckim oddziale Totalizatora Sportowego pracuje kilkadziesiąt osób. Jednostka nadzoruje punkty sprzedaży na terenie województwa świętokrzyskiego bez Sandomierza, a także w Radomiu, Szydłowcu oraz Kozienicach. Oddział zajmuje się głównie sprzedażą swoich produktów, w tym flagowego Dużego Lotka.

  Były szef oddziału Waldemar Kwaśniewski objął funkcję wicedyrektora. – Nasza współpraca układa się bardzo dobrze – podkreśla Tomasz Zbróg.

  Tomasz Zbróg ma 33 lata. Żonaty, dwoje dzieci. Absolwent politologii na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz administracji na Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach. Pracował w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, a następnie przez pięć lat jako asystent świętokrzyskiego europosła Jacka Włosowicza w Brukseli. Był najmłodszym radnym Rady Gminy w Mniowie, a potem najmłodszym radnym Rady Powiatu Kieleckiego. Obecnie zasiada w sejmiku województwa. Jest członkiem klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Należy do Solidarnej Polski. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

  - Zachęcam mieszkańców województwa do odwiedzin w naszych kolekturach i spróbowania swojego szczęścia, także w naszej najnowszej grze „Super Szansa”. Życzę wysokich wygranych – mówi Tomasz Zbróg.

  Jak nieoficjalnie ustaliło „Echo Dnia”, jego kandydaturę na szefa oddziału wspierali minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz świętokrzyski senator Jacek Włosowicz (obaj Solidarna Polska).

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (16)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (16) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Już 18 listopada W Kielcach zabrzmią polskie rockowe hity lat 80!

  Już 18 listopada W Kielcach zabrzmią polskie rockowe hity lat 80!