Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw po meczu z Koroną Kielce: -Straciliśmy dwa punkty

dorZaktualizowano
Dariusz Żuraw, trener Lecha, uważa, że remis z Koroną to dla jego zespołu strata dwóch punktów. Fot. Głos Wielkopolski
Korona Kielce zremisowała 0:0 na wyjeździe z Lechem Poznań w meczu PKO Ekstraklasy. Tak to spotkanie skomentował Dariusz Żuraw, trener Kolejorza.

-Straciliśmy dwa punkty. Zagraliśmy niezłe spotkanie, natomiast sytuacji, które stworzyliśmy, nie udało nam się wykorzystać, co spowodowało, że z upływem czasu nasza gra była bardziej nerwowa. Do końca próbowaliśmy zdobyć bramkę, ale nie potrafiliśmy znaleźć drogi do bramki Korony. Szczególnie szkoda pierwszej połowy, bo uważam, że było to jedne z lepszych 45 minut jakie pamiętam i mieliśmy tyle sytuacji, ze chociaż jedną z nich powinniśmy wykorzystać. Nie udało się, dlatego mamy tylko jeden punkt - powiedział Dariusz Żuraw, trener Lecha.