Trener Mateusz Grabda i znana wokalistka „CamaSutra” dumni z bliźniaków Zosi i Stasia

saw
Szczęśliwy tata Mateusz Grabda z Zosią i Stasiem Facebook
Znany trener siatkówki z Kielc Mateusz Grabda i jego żona Małgorzata Grabda, znana wokalistka koncertująca ze swoim zespołem Cama Sutra są dumni z bliźniaków, które przyszły na świat na początku czerwca.

Szczęśliwy tata zamieścił ostatnio zdjęcia Zosi i Stasia na Facebooku. Dumnie z nimi pozuje, bo już niedługo, będzie gościem w domu w Kielcach. Przygotowuje się do wyjazdu z drużyną juniorów reprezentacji Polski na mistrzostwa świata, które rozgrywane będą w drugiej połowie lipca w Katarze, a od sierpnia rozpoczyna pracę jako trener pierwszoligowego zespołu siatkarzy KPS Siedlce.

- Obowiązki opieki nad Zosią i Stasiem spadną na Małgosię, ale pocieszam się tym, że w Kielcach będzie mogła liczyć na pomoc moich i swoich rodziców. Ja będę oczywiście przyjeżdżał do Kielc jak najczęściej się da. Cieszę się, że dzieciaczki są zdrowe. Są naszym wielkim szczęściem – mówi dumny tata.

POLECAMY RÓWNIEŻ:Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich


Korona ma 45 lat. Tak awansowała do ekstraklasyTOP 11 najlepszych napastników Korony w ekstraklasie! Król może być tylko jeden! Sprawdź - aktualizacja [GALERIA]Oceniamy piłkarzy Korony po sezonie 2018/2019. Kto najlepszy, a kto się nie sprawdził?


NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Sport Echo Dnia

Paulo Sousa nowym trenerem polskiej kadry

Wideo

Dodaj ogłoszenie