Trójka Sandomierz startowała w Końskich

/dor/
W Końskich odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Lekkoatleci z Kielecczyzny wywalczyli tylko trzy miejsca na podium.

W punktacji województw triumfowało łódzkie z dorobkiem 51 punktów, świętokrzyskie zgromadziło 29 punktów. W punktacji klubowej zwyciężył Olimp Strawczyn - 17 punktów. Drugie miejsce zajął MLUKS Rawa Mazowiecka - 12 punktów, a trzecie Pegaz Opoczno - 11 punktów. Zawody te były jednocześnie mistrzostwami województwa świętokrzyskiego w biegach przełajowych. Wzięli w nich udział lekkoatleci Trójki Sandomierz. Zajęli następujące miejsca: 1000 metrów - dzieci: 2. Adam Kołodziej; 3000 metrów - juniorzy: 1. Jakub Sierżęga; 900 metrów - dzieci: 1. Karolina Gromada, 2. Wiktoria Gromada.