Trudny wyjazd Bucovii, zagra ze spadkowiczem

Kamil Markiewicz
W niedzielę, w Bukowej rozegrany został mecz trzeciej kolejki klasy okręgowej, w którym zmierzyły się dwie drużyny beniaminków rozgrywek, czyli miejscowa Bucovia oraz OKS Opatów. Gospodarze okazali się bezkonkurencyjni dla rywali odnosząc pewne zwycięstwo.

Do przerwy Bucovia prowadziła 1:0, po trafieniu z rzutu karnego Pawła Bąka. W drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Bąk, a raz Maksymilian Toporek. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 4:0. - W pierwszej połowie nie było widać aż tak wielkiej różnicy między naszymi zespołami. W drugiej połowie osiągnęliśmy przewagę, co potwierdziliśmy zdobyciem trzech bramek - powiedział Michał Jamrozik, grający trener Bucovii.

W niedzielę, o godzinie 16, drużyna z Bukowej rozegra na wyjeździe spotkanie ze spadkowiczem z czwartej ligi Spartą Kazimierza Wielka. Kazimierski zespół w minionej kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na wyjeździe Świt Ćmielów 3:1. - Sparta nie rozpoczęła dobrze sezonu. Dopiero w minionej kolejce wygrywając ze Świtem potwierdziła, że potrafi grać w piłkę.

Jedziemy do Kazimierzy Wielkiej z dużymi nadziejami. Mam nadzieję, że przywieziemy komplet punktów - mówił Jamrozik.
Zespół z Bukowej w konfrontacji ze Spartą wystąpi w optymalnym składzie.