Każdy z nas może zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i pomóc w stworzeniu pięknych prezentów dla dzieciaków.
Fundacja Centrum Marzeń z Niestachowa serdecznie zachęca do wsparcia 5. Świątecznej Zbiórki Mikołajkowej. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, zbiórka produktów idzie nieco wolniej niż w poprzednich latach.
Fundacja, jak co roku, pragnie przygotować wyjątkowe prezenty dla swoich podopiecznych, którymi są dzieci z Domu Dziecka w Nagłowicach. Na prezenty czeka 40 dzieciaków.
Do wzięcia udziału w akcji zachęca jedna z organizatorek, pani Klaudia:
- Święty Mikołaj w tym roku niestety nie jest w stanie dostarczyć prezentów wszystkim dzieciom, dlatego prosi dobrych ludzi aby zostali jego pomocnikami i wzięli udział w zbiórce słodyczy, kosmetyków, ubrań i rzeczy, którymi dobre duszyczki chciałby obdarować podopiecznych Fundacji Centrum Marzeń, czyli dzieciaki z Domu Dziecka w Nagłowicach. Ja sama się kiedyś tam wychowałam i wiem ile to znaczy dostać taką paczkę od Mikołaja. Prezenty zostaną zapakowane i podpisane w siedzibie fundacji, a następnie dostarczone do Domu Dziecka. Każdy może włączyć się do pomocy do czego wszystkich serdecznie zachęcam - mówi pani Klaudia.
Gdzie można dostarczać podarunki?
Słodycze, kosmetyki, ubrania i inne upominki można dostarczać do firmy Meblik - ulica Zagnańska 232, Kielce (teren kieleckiej fabryki meblowej).
- Jeśli ktoś chce pomóc, ale nie ma możliwości dostarczyć rzeczy osobiście, żaden problem. Nasze wyszkolone jednostki krasnali po otrzymaniu wiadomości prywatnej będą odbierać dary, dlatego każdy z nas może zostać tajnym agentem Świętego Mikołaja - dodaje pani Klaudia.
Więcej o akcji także tutaj: Alert Mikołajowy
Zbiórka prezentów trwa do 10 grudnia.
Zachęcamy do pomocy!
Będzie ustawa o hulajnogach: ograniczenia i mandaty