Trzecia liga. Przykra porażka Czarnych Połaniec z Wólczanką Wólka Pełkińska (ZDJĘCIA Z MECZU)

Maciej Witek (w czarnym stroju) kapitan Czarnych Połaniec.
W meczu 12 kolejki trzeciej ligi, Czarni Połaniec przegrali 0:1 na własnym boisku z Wólczanką Wólka Pełkińska. Gola stracili w 86 minucie z rzutu karnego.

Czarni Połaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1 (0:0),
Maciej Lech 86 z karnego.
Czarni: Borusiński - Wątróbski (72 Bawor), Witek, Janiec (85 Stypa), Sobczyk, Hul (74 Ryguła), Zięba, Tetlak (60 Meszek), Krępa, Miazga (51 Miśko), Skiba.

Jedyna bramka padła z rzutu karnego podyktowanego w 86 minucie za faul Bartosza Sobczyka na Arkadiuszu Popieluchu. ZDJĘCIA]
Mecz drużyn w końca ligowej tabeli, był spotkaniem o sześć punktów. Niestety punkty zdobyła Wólczanka i nieznacznie poprawiła sytuację w tabeli.
Czarni do meczu z Wólczanką przystąpili już praktycznie w najmocniejszym składzie, jedynie bez Mateusza Załuckiego, który może będzie gotowy do gry za dwa tygodnie. Na ławce rezerwowych już był Konrad Misztal, który chorował.
Podopieczni trenera Piotra Mazurkiewicza nie stworzyli sobie za wiele sytuacji bramkowych w tym meczu. najbardziej dogodną miał Sebastian Reguła, który po dograni piłki przez Mateusza Jańca z pięciu metrów trafił w bramkarza gości.