Trzecia liga. Spartakus Daleszyce przegrał z Motorem Lublin 1:3. "Załatwił" go obrońca, który strzelił trzy gole

dor
Piłkarze Spartakusa Daleszyce przegrali w Lublinie z Motorem 1:3. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Kamil Pajnowski - odbiera gratulacje od Grzegorza Bonina. Fot. Motor Lublin
Piłkarze Spartakusa Daleszyce w trzecioligowym meczu przegrali w Lublinie z Motorem 1:3.

Motor Lublin - Spartakus Daleszyce 3:1 (1:0)
Bramki: Kamil Pajnowski 45, 48, 86 - Wiktor Brożyna 88.
Motor: Olszewski – Pajnowski (86. Kraśniewski), Ranko, Waleńcik, Michota (64. Cichocki) - Brzyski, Sz. Kamiński (68. Gałecki), Poźniak, Pożak (82. Wołos), Bonin (64. Paluch) - M. Majewski.
Spartakus: Pietras 5 - M. Zawadzki 5, Bednarski 6 (70. Kaleta 2), Kokosza, Krzeszowski 5 - Ostrowski 5 (76. Sitarz Ż), Cedro 6, Jeziorski 6, Ł. Zawadzki 5 (70. Bogacz nie klas.) - Sot 6 Ż, Brożyna 6.
Sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska).
Widzów: 2675.

Piłkarze Spartakusa przegrali z Motorem, jednym z kandydatów do awansu. Bohaterem w ekipie gospodarzy był Kamil Pajnowski, który zdobył trzy bramki. Dla lubelskiej drużyny było to czwarte z rzędu zwycięstwo w rundzie wiosennej. Spartakus w czterech meczach wywalczył jeden punkt.
Jedyną bramkę dla Spartakusa zdobył w 88 minucie Wiktor Brożyna, który strzałem z kilku metrów sfinalizował składną akcję zespołu. Było to już przy stanie 3:0 dla gospodarzy. Spartakus bliski szczęścia był też w 52 minucie, ale po strzale Bartosza Sota piłka trafiła w słupek.
Dla gospodarzy trzy gole strzelił boczny obrońca Kamil Pajnowski. Pierwszego w zamieszaniu podbramkowym w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Drugiego w 48 minucie strzałem głową po dośrodkowaniu z lewej strony, a trzeciego w 86 minucie również głową, po centrze z rzutu wolnego.
-Mimo porażki zagraliśmy dobre spotkanie, co podkreślali też gospodarze. Postawiliśmy się Motorowi. Dwie bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry, jedną z akcji. My mieliśmy okazje między innymi Bartka Sota, Michała Cedro. Pozostawiliśmy dobre wrażenie, ale, niestety, punktów znowu nie ma. Sytuacja robi się trudna, ale jest jeszcze nadzieja - mówił po meczu Andrzej Więcek, trener Spartakusa.