Trzecia liga. Wisła Sandomierz testowała i przegrała z Motorem 1:2. W lubelskim zespole grali dwa byli piłkarze Korony

dor
Po dobrym meczu Wisła Sandomierz przegrała z Motorem Lublin 1:2.
Po dobrym meczu Wisła Sandomierz przegrała z Motorem Lublin 1:2. Fot. Motor Lublin
W ciekawym sobotnim sparingu trzecioligowa Wisła Sandomierz przegrała na wyjeździe z Motorem Lublin 1:2.

Motor Lublin – Wisła Sandomierz 2:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Brzyski 57 z karnego, Dawid Pożak 88 – Damian Nogaj 76.

Wisła: Wierzgacz - Konefał, Wilk, Kolbusz, Czerwiak - Poński (60. Sornat), Kamiński, Bętkowski (70. Piechniak), Nogaj (81. Sus) - Rop (60. Siedlecki), Piechniak (46. Mróz)

Motor: Łakota (46. Olszewski) – Pajnowski (79. Pożak), Ranko, Waleńcik (72. R. Majewski), Wołos (46. Cichocki) - Brzyski, Gałecki, Poźniak (72. Sz. Kamiński), Bonin (77. Rak), Nowak (60. Michota) - M. Majewski (60. Paluch).

Był to ciekawy sparing. W zespole Motoru zagrało dwóch byłych piłkarzy Korony, znanych z boisk ekstraklasy - Grzegorz Bonin i Tomasz Brzyski. Ten drugi zdobył jedna z bramek dla gospodarzy, wykorzystując rzut karny. Jedenastka była podyktowana za faul na Kamilu Poźniaku. Wisła odpowiedziała w 76. minucie golem bezpośrednio z rzutu wolnego autorstwa Damiana Nogaja. W 88 minucie zwycięstwo zapewnił Motorowi Dawid Pożak.

W zespole prowadzonym przez Dariusza Pietrasiaka testowany był napastnik Siarki Tarnobrzeg Paweł Mróz, ale wszystko wskazuje na to, że nie zasili Wisły.