Trzecioligowa Wisła Sandomierz przegrała na wyjeździe sparing z Bronią Radom 0:1. Zobacz zdjęcia z meczu

W meczu kontrolnym rozegranym w Radomiu Wisła Sandomierz przegrała z miejscową Bronią 0:1 (0:0). Zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Kielak w 49 minucie.

Broń Radom - Wisła Sandomierz 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Kielak 49.
Wisła (wyjściowy skład): Jurewicz - Krajewski, Mężyk, Rękas - Jarosz, Partyka, Taranek, Siedlecki, Stańczyk - Mażysz, Rak.
Broń: Kosiorek - testowany, Kośmicki, Wrześniewski, Zborowski, Dias, Kielak, Kumoch, Głowacki, Olszewski, Goljasz oraz Poreba, Kumoch, Dąbrowski, Grudzień, Ambrozik.

Sporo testowanych piłkarzy pojawiło się w zespole radomskiej Broni, trenera Mikołaja Łuczaka. W pierwszej połowie radomski trzecioligowiec wiele razy był z piłką pod bramką Wisły, ale futboliści Broni nie potrafili sobie wypracować żadnej dogodnej okazji do strzelenia gola. W 33 minucie poprzeczka uratowała radomian od utraty gola po strzale Damiana Mężyka.

Kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie, Michał Kielak pokonał bramkarza Wisły. Później swój kunszt bramkarski pokazał golkiper Broni, Michał Kosiorek, który dwa razy uratował swój zespół do utraty gola.