Trzy medale naszej zawodniczki na mistrzostwach w kolarstwie torowym [ZDJĘCIA]

dor
Gabriela Kaczmarczyk ze Szkółki Kolarskiej KSKS Vento Bike Team Daleszyce z trenerami.
Gabriela Kaczmarczyk ze Szkółki Kolarskiej KSKS Vento Bike Team Daleszyce z trenerami. Fot. Świętokrzyski Regionalny Związek Kolarski
Na welodromie w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie torowym.Świetnie spisała się Gabriela Kaczmarczyk.

Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: 250 metrów ze startu lotnego, scratch i wyścig punktowy.
Świetnie zaprezentowała się jedyna reprezentantka województwa świętokrzyskiego Gabriela Kaczmarczyk ze Szkółki Kolarskiej KSKS Vento Bike Team Daleszyce, która zdobyła trzy srebrne medale. Wyniki te zasługują na jeszcze większe uznanie gdyż była to druga wizyta tej młodej zawodniczki na torze kolarskim i pierwsze starty.

Podopieczna trenerów Jana i Krzysztofa Baćkowskich znakomicie prezentuje się przez cały ten rok. W Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie górskim MTB uplasowała się tuż za podium na czwartym miejscu. W Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym zajęła siódme miejsce zarówno w jeździe indywidualnej na czas oraz wyścigu ze startu wspólnego. Wygrała 5 z 6 wyścigów (w 1 nie startowała) z cyklu Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich oraz zwyciężyła w klasyfikacji generalnej. Zajęła ponadto drugie miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie górskim MTB. Czterokrotnie zwyciężała w zawodach z cyklu MTB Cross Maraton. Dodatkowo dominuje w trwającym aktualnie sezonie przełajowym w kategorii żakinia, gdzie na 14 rozegranych wyścigów wygrała 12, a na pozostałych 2 zajęła 2 miejsce.