"Ucieczka w zniewolenie" - erotyczny thriller mieszkanki Buska-Zdroju Karoliny Agaty Sochy podbije rynek? Zobaczcie fragmenty książki

Anna Bilska
Anna Bilska
Właśnie ukazała się erotyczna powieść Karoliny Agaty Sochy z Buska-Zdroju. Czy "Ucieczka w zniewolenie" zostanie bestsellerem?

"Ucieczka w zniewolenie" to pierwszy tom emocjonującej powieści erotycznej Karoliny Agaty Sochy, mieszkanki Buska-Zdroju, która z wykształcenia jest biotechnologiem. Premiera książki pod szyldem wydawnictwa Novae Res odbyła się w poniedziałek, 10 lutego.

Książka opowiada historię dziewczyny, która wpada w ręce niebezpiecznego mężczyzny i jest przetrzymywana wbrew swojej woli. Jak czytamy w opisie wydawnictwa, możemy spodziewać się ciekawej, trzymającej w napięciu fabuły. Nie zabraknie też pikanterii: "Sue James, pochodząca z Polski pyskata studentka MIT, pewnej nocy przypadkowo trafia na jacht Russella Cho, milionera i gangstera rządzącego bostońskim półświatkiem. Mężczyzna doskonale wie, że nie musi się nikomu podporządkowywać i żyje według ustalonych przez siebie zasad. Nagłe pojawienie się Sue wytrąca go na chwilę z równowagi i sprawia, że jego nowy, bardzo lukratywny biznes staje pod znakiem zapytania. Wkrótce jednak okaże się, że „przybłęda” może mu się przydać... Uwięziona dziewczyna zrobi wszystko, by wyrwać się z rąk swojego oprawcy i odzyskać wolność. Jednak zacięta walka pomiędzy władczym Cho a nieposkromioną Sue, początkowo pełna nienawiści, powoli zaczyna zmieniać swój charakter..."

Książka dostępna jest w sprzedaży internetowej, między innymi na stronach empi.com.cpl, taniaksiazka.pl i merlin.pl.

Oto fragmenty:

Rozdział 1
Przystań

Sue
– Gratuluję! – krzyknął Noah, wznosząc kufel z piwem.
– Gratuluję! Gratulacje! Gratulacje! – Wśród szumu muzyki płynącej z głośników w Benett’s Pub wyłapy­wałam kolejno pochwały od Miley, Frances, Noaha, Luci i Advaya.
– Przestańcie, peszy mnie to! – krzyknęłam. Nie przepadam za przesadnym chełpieniem się sukcesa­mi. W tym przypadku – małymi sukcesami. Choć w głębi rozpierały mnie szczęście i duma. Dostałam grant na badania na niezłą sumkę i do tego nagrodę indywidualną za projekt. Sumka dwudziestu tysięcy dolarów na koncie to dla mnie, biednej studentki z Europy, niezła kasa. W końcu moja ciężka praca za­częła przynosić efekty. Zdążyłam już odłożyć trochę pieniędzy z innych nagród i projektów, ale nigdy nie była to taka suma. Wylatując z Polski z kilkoma ty­siącami na koncie, dramatycznie się bałam. Wielka uczelnia, wizja kredytu i brak wsparcia z jakiejkol­wiek strony. Byłam zdana sama na siebie. Na szczęś-cie dostałam stypendium za wysokie wyniki w na­uce. Musiałam pracować za dwoje, ale opłaciło się.
– Nie przesadzaj, Sue! Ciężko na to pracowałaś! – wrzasnęła Miley. – Jesteśmy z ciebie dumni i cieszymy się razem z tobą.
– Tym bardziej że stawiasz dzisiaj piwo. – Advay zaśmiał się w głos, a wszyscy za nim wznieśli cierpki chmielowy płyn ku górze, wylewając niewielką jego ilość na mahoniowy stolik.
– Wiedziałam, że jesteście dziś ze mną wyłącznie z pobudek materialnych. – Wzniosłam ręce w geście rezygnacji. – Ale cóż z tego, skoro w głębi serca wam wybaczam.
– Już się o ciebie biją w Northern Institute of Ge­netics. Tym grantem tylko przypieczętujesz swoją przy­szłość – skwitowała Frances, jednak Noah nie wydawał się być zadowolony.
– Co jest, facet?! – Miley szturchnęła Noaha w ra­mię, wylewając mu odrobinę piwa na spodnie. – Pa­miętaj, jest impreza, a nie stypa.
– Hej! Co ty robisz? – krzyknął Noah, wstając. Odło­żył piwo i gładząc ręką mokre spodnie, oddalił się do łazienki.
– Beksa! – wrzasnęła Miley, odprowadzając go wzro­kiem ku łazience.
– Choleryczka! – zrewanżował się Noah.
– Wracając do rozmowy… – Miley odwróciła się do pozostałych – …chyba ktoś tu jest o kogoś zazdrosny.
– Powiedziałbym raczej, że niezaspokojony – stwier­dził Advay.
– Advay, co masz na myśli? – zapytałam.
– No przecież widać, że na ciebie leci. I boi się, że odpłyniesz mu za daleko.
– Daj spokój! – Wywróciłam oczami. – Nie ma mowy, przecież każdy z nas wie, po co tu jest. Nie mam czasu na takie historie. Ciężko mi było znaleźć się w tym miejscu, w którym obecnie jestem, dlatego nie chcę sobie teraz utrudniać. – Lekko zniesmaczona pociąg-nęłam łyk piwa. Noah? Nie! Poza brakiem czasu na amory to w ogóle nie mój typ. Nie chcę. Przecież się przyjaźnimy. Przyjaźń i nic więcej!
– My jakoś dajemy radę – powiedział Advay, zerka­jąc na Lucię.
– Nie ma to jak związek Hiszpanki z Hindusem. It’s complicated! – odparła.
Rzeczywiście Lucia i Advay stanowili ciekawą parę. Oboje studiowali neurobiologię. On, Advay Khan, po­chodzi z Delhi. Ona, Lucia Camarillo, z okolic Barce­lony. Oboje o egzotycznej urodzie tworzyli piękną parę, którą dodatkowo cementowała wspólna pasja. Póki co odrębność kulturowa w niczym im nie prze­szkadzała. Nasza znajomość zaczęła się od wspólnej pracy z Advayem. Prowadziłam badania genetyczne na wycinkach komórek mózgu i sporo mi pomógł przy przygotowaniu preparatów.
– Dajecie radę? Wy to macie przejebane! – Jak zwyk-le ostry język Miley dał o sobie znać, ale wszyscy wy­buchnęli śmiechem. Uwielbiam ją. Jest jak siostra, której nigdy nie miałam. Nadajemy na tych samych fa­lach i mamy podobne charaktery. Gdy trafiłam do aka­
demika School of Science w MIT, znalazłam się z nią w jednym pokoju. Choć początkowo bywało między nami wysokie ciśnienie wywołane chęcią dominacji jednej z nas, w rezultacie zawsze pojawiał się kom­promis. Wypracowałyśmy wspólny język i tak od przeszło trzech lat rozwija się nasza przyjaźń. Miley podobnie jak ja uwielbia, gdy wszystko jest tak, jak ona chce.
– Panno Nixon, jak waćpanna się odzywa? Toż to nie przystoi przyszłej pani mikrobiolog kończącej MIT.
– Panno Susanne James, nie bądź taka święta. Siar­czysty język to twój fetysz. Czy potrafisz wykonać choć jedną reakcję łańcuchową PCR bez użycia słowa „fuck”?
– OK! Wygrałaś! Dość już o tym, nauka jest po dru­giej stronie Charles River. Przypominam, że teraz je­steśmy w Downtown w Bostonie i naszym, a przynaj­mniej moim celem jest nie pamiętać, jak znajdę się w naszym pokoju nazajutrz, panno Nixon.
– Wystarczy, że wypijesz jeszcze jedno piwo i wy­rwie cię z butów.
– Nie wiem, jak to jest, że ty, takie chuchro, możesz wypić więcej ode mnie. Mam przecież większą masę. – Zaśmiałam się ironicznie.
– Dziewczyny, czym byłoby nasze życie bez was? – skwitowała Frances. Frances McDaniels, podobnie jak Noah, studiuje immunologię. Kiedyś Frances wpad-ła na mnie, gdy biegła do biblioteki, pomogła mi po­zbierać rozrzucone notatki. I tak od słowa do słowa, od jednego piwa do drugiego i od papierosa do pa
pierosa, wspólnie pchamy do przodu ten sześciooso­bowy wózek.
– Co mnie ominęło?
– Och, patrzcie państwo, powrócił kumpel marno­trawny. Jak ci było, gdy cię nie było?
– Wyluzuj, Miley, okaż swoją ludzką naturę choć przez moment – skwitował.

Historia króla disco polo wchodzi do kin. "Zenek".

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 9

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

W
WŁADZIA z BUSKA

po – PiS WŁADZY Z BUSKA: - część 1:

 

Trzeba zacząć od początku czyli od momentu jak sławna Krystyna JAMROZ dostała pospolitego KOPA W DOOPĘ od WŁADZY z BUSKA, a przed NIĄ JEJ poprzednicy z NASTĘPCAMI.

Poco daleko szukać skoro potwierdza to najnowsza historia władzy z Buska – wypier...niczyła ze stołka nawet była WOJEWODĘ (kwiecień, rok 2016).

Sama była już wojewoda rżnęła głupa do końca i wiedząc, ze jest emerytką władowała doopę na poprzedni stołek. Finał żądzy sukcesu był taki, ze była wojewoda dochrapała się hipotetycznego WYROKU DOŻYWOCIA i powinna być wdzięczna, iż KARY ŚMIERCI nie ma!

Władza z Buska uważa się za niezależną – na niczym jej nie zależy, szczególnie na rozwoju środowiska utrzymując ciemnotę od lat.

Władzy z Buska NIE ZALEŻY nawet na tym, aby pokazać, że jest normalna!

 

Ładując KASĘ nawet „SPONSORÓW” praktycznie w obce doopy władza z Buska pokazuje, ze wszystkich ma w doopie tak samo jak wszystkich profesorów będących w stanie wykonać „AVE MARIA” jednoosobowo wysłała na wieś z czego śmieje się nawet Wieś!

Brak rozwoju prowadzi do patologii, co potwierdziła była wojewoda z Buska awansując z PATOLOGII OPIEKI SPOŁECZNEJ na wojewodę!

 

Takie stanowisko daje duże pole poPiSu władzy z BUSKA drepczącej w miejscu i mogącej oglądać to, co inni potrafią, a czego władza z Buska pozbawia mieszkańców z dziećmi w szczególności.

Kwalifikując się do MELOMANÓW władza z Buska traci kontrolę nad wszystkim, bo mając jednego NAUCZYCIELA DO WSZYSTKIEGO WSZYSCY NIC NIE UMIOM, a z tych wszystkich wywodzi się władza z Buska co chwilę rżnąc głupa!

W efekcie nauczyciele rąbią kasę, a uczniowie rąbią DRZEWA, bo ino tyle umiom!

 

I tu może być po -PiS władzy z Buska, bo z NARĄBANEGO DREWNA może robić SKRZYPCE z zastosowaniem do prawdziwych ZAPASÓW Z MUZYKĄ!

I tak strugając głupka znowu władzy z Buska coś nie wyjdzie i wyjdą złóbcoki…

Upojona kolejnym pomysłem własnej twórczości i PIJANA SZCZĘŚCIEM SUKCESU degustując WINO ponownie nie będzie się czuła WINNA i w stanie UPOJENIA wdrapie się na dach ze złubcokami w ręku kręcąc wersję filmową „SKRZYPKA NA DACHU” hi hi hi …, którego sama nie NA – PiS – ała!

 

Mało było władzy z Buska wycierać doopy krajanom i musiała sięgnąć po światowe doopy łatając budżet, bo ino tyle umi.

 

Władza z Buska pokazując APARTAMENTOWCE „światowej sławy ustawi w nich pomnik CHOPINA dając poPiS własnej twórczości i Wszyscy uczestnicy uhonorowani zostaną Made in Władza z Buska:

 

NA KIJ NAŁOŻONA FLASZKA PO CHOPIN VODKA, a pod spodem na-PiS: "FRYCEK KIJ CI W OKO".

Dołączona jest tez instrukcja obsługi pomnika: "TRZYMAĆ W ŁAZIENCE. WARSZAWIACY TEZ MAJA POMNIK CHOPINA W ŁAZIENKACH I SŁAWNY NA CAŁY ŚWIAT".

 

Robiąc reklamę festiwalowi Władza z Buska będzie paradowała z pomnikiem wznosząc okrzyki głosem wskazującym :"FRYCEK - KYJ CI W OKO, KYJ CI W OKO, KYJ CI W OKO...".

W
WŁADZIA Z BUSKA I WIEŚ

po – PiS WŁADZY Z BUSKA: - część 2:

Finał łatwy do przewidzenia – na koniec władza z Buska dostanie kopa w doopę identycznego jaka zasadziła wszystkim chcącym coś zrobić, a na wieść o czymś takim władza z Buska robiła … ino, że ze strachu!

I w tym przypadku znajdują zastosowanie wszystkie pomysły władzy z Buska, bo coraz więcej ludzi doedukowana SZKOŁAMI władzy z Buska TRĄBI ze śmiechu i to na „CZSZY CZTERY” żeby równo było!

 

Pchana międzynarodową sławą władza z Buska na międzynarodowych kulinariach pokaże prawdziwą sztukę serwując ŻEBERKA MIELONE z sałatką GŁUPIA WŁADZIA:

- półgłówki czosnku;

- półgłówki sałaty;

- półgłówki cebuli;

- półgłówki kapusty;

- półgłówki … wszystkiego…;

Wszystko olać, dokładni spieprzyć i bezmyślnie podać.

 

I jak co roku rozszerza się repertuar władzy z Buska z kulminacja 2017, gdzie niczym „JANKO MUZYKANT” zacznie się NPAIER...niczać skrzypcami, że hej!

 

Sam MAESTRO PENDERECKI stojący w kolejce aby iść w skarpetkach już powinien łapać się za głowę, a władza z Buska otwierając z klasa klasę skrzypiec powinna przewidzieć salę gimnastyczną, w której jest dużo miejsca nie dość, ze na zapasy z muzyką to jeszcze na napier...niczanie skrzypcami, ha ha ha … i oczywiście na „CZSZY CZTERY” żeby było równo od początku, a dalszy repertuar też bez zmian, bo do zalanych łzami pokonanych władza z Buska też będzie miała słowo pocieszenia: co? Znowu trąbicie?

I znowu trąbicie na „CZY CZTERY” tym razem ze śmiechu, bo wszystko da się WCISNĄĆ oprócz głupoty władzy z Buska nawet w ALEI GWIAZD, a wszyscy idą aleją, a LEJĄ … ze śmiechu na „CZY CZTERY”!

Co będzie jak władza z Buska będzie chciała zamontować a apartamentowcach np. bramy Jerozolimy Maestro? Nawet domofonów tam nie trzeba, a uroczyste wręczenie kluczy w szkole muzycznej.

H
HELA Z HELU I WIEŚ

po – PiS WŁADZY Z BUSKA: - część 3:

 

Oprócz pomnika CHOPINA Made in władza z Buska wszyscy uczestnicy otrzymają też SZKOŁĘ DYRYGOWANIA Made in WŁADZA BUSKA:

 

"ZACZYNAMY, CZSZY CZTERY".

 

Każdy, kto skończy taką szkołę jest już MISZCZEM i nie powinien się dziwić, ze się ludzie śmieja, a jak się naburmuszy, ze się ludzie śmieją będzie BURMISZCZEM, a wtedy już się nie zdziwi, że się ludzie śmieją.

Do tego dochodzi jeszcze najnowsza SZKOŁA GRY NA TROMBICIE jako wynik buskiego OKTOBER FEST z wymarzoną produkcją PIWA i minutowego pokazu obsługi folklorystycznego instrumentu.

Zauroczona własnymi pomysłami władza z Buska omamiona sukcesem na widok każdej flaszki zaczyna koncert: „TRĄBICIE”? - TAAAAK?, no to „CZSZY CZTERY”!

 

Wśród takich po – PiS – ów władzy z Buska powstały FOLKOWE WIRTUŁOZY umiące ino tyle, co same nauczyciele, czyli nic!

Wszystkie DYPLOMY WITRUŁOZÓW Made in Władza z Buska po - PiS – ze zrobiony w balona MAESTRO PENDERECKI po przeprowadzonej z Nim rozmowie na poziomie władzy z Buska, że w nagrodę bez konkursu zostanie DEREKTOREM MECHANIKA, bo takie BRAMY ODPIER...niczył, że sławne na całym świecie, a w tym Krakowie, to się ino marnuje!

I tu władza z Buska ma problem z otwarciem nie tylko festiwalu ale jego „Bram...” w szczególności, bo podobnie jak szuka „GRY WOJSKIEGO NA ROGU”, tak teraz szuka KLUCZA do „7 BRAM JEROZOLIMY”, a jeszcze ma chęć na „BRAMY RAJU UTRACONEGO”!

Z tego wszystkiego kolejny raz opier...nicza MAESTRO PENDRECKIEGO, że NIC NIE UMI, bo Bramy lepiej mu wyszły niż klucze, bo żadnym otworzyć się nie da tego ustrojstwa!

 

Jak zwykle wyczynom władzy z Buska przygląda się WŁADZIA z BUSKA; HELA z HELU no i oczywiście WIEŚ!

 

Jak zwykle pchając ludzi do kościoła władza z Buska zapomniała, że to w kościele w Busku księżulek ZERŻNĄŁ DZIECKO lub DZIECI i też w nagrodę przenieśli go na występy do innej Parafii, hi hi hi …, a to nie jedyny CUD jaki wydarzył się w buskim Kościele…

Sama zaś władza z Buska jak ŻEBRAŁA na przełomie XVII/XIX i XX wieku, tak zebra dalej, bo tylko tyle umi, a reszta załatwia se własne interesy kosztem władzy z Buska i całego środowiska i jak nic nie miała, tak nic nie ma, i jak nic nie umiała, tak nic nie umi nawet w XXI wieku.

W
WIEŚ

po – PiS WŁADZY Z BUSKA: - część 4:

Władza z Buska z radości, że rżnie głupa na międzynarodowych kulinariach dostanie pomieszania zmysłów - nie pierwszy raz.

Niesiona manią wielkości ponownie będzie chciała zrównać się ze Stolicą i z PARKU ZDROJOWEGO zrobi ŁAZIENKI, w których będzie panował smród, brud, bo jedyną wodą do spłukiwania będą opady atmosferyczne..., a co, WARSZAWIACY MAJOM ŁAZIENKI w parku - władza z Buska TEŻ! hi hi hi …

Takie TALENTY na miarę światowa, a nie świętokrzyską …

Jeszcze jak władza z Buska wpadnie na pomysł i zamieni muszlę koncertową na KLOZETOWĄ, to już będzie miała ŁAZIENKI na miarę światową niczym POMNIK CHOPINA i SZKOŁY GRY Made in WŁADZA Z BUSKA nie zapominając o kulinariach!

Po konsumpcji smakołyków władzy z Buska ZDROJOWE ŁAZIENKI będą wypełnione po brzegi robiąc międzynarodową reklamę i odsłaniając efekty edukacji.

 

Gdzie tylko nie wystawi nosa władza z Buska poza Busko, tam dostaje po doopie, wraca do Buska i drze się za łby ze wszystkimi … , że nic nie umiom!, a teraz jeszcze wykorzysta skrzypce i jak komuś przypier...niczy to też nic umiał nie będzie!

A co mogom umić jak sam dyrektor edukacji nie umi poprawnie po polsku?

 

A teraz..., a teraz WŁADZIA z BUSKA, HELA z HELU i WIEŚ ze światowych wyżyn sprowadza władzę z BUSKA w realia ziemskiej rzeczywistości przypierniczając prosto w FESTIWAL…, bo ile czasu można bujać – nie dość, że wszystkich, to jeszcze w Obłokach!

I pomyśleć, ze władzy z Buska marzy się warzenie piwa, a przez cały czas już se tyle nawarzyła, że z powodzeniem może sprzedawać ważone na kilogramy w torebkach nawet! Ino jak to wszystko wypije jak nie będzie w stanie odróżnić warzenia od ważenia?

A po wypiciu zacznie śpiewać… z tym, że CIENKO, hi hi hi …

Hymen na otwarcie budowy będzie zaczęty obowiązkowo na „CZSZY CZTERY”:

„PIJE KUBA DO JAKUBA, JAKUB DO MICHAŁA.

PIJESZ TY, PIJĘ JA, KOMPANIJA CAŁA”

H
HELA Z HELU

po – PiS WŁADZY Z BUSKA: - część 5:

 

Festiwal to nie jedyny numer władzy z Buska.

Kiedyś był Dyżurny Satyryk Kraju czyli Tadeusz DROZDA i zamówionych w przydrożnej knajpie PIEROGÓW NIE ZJADŁ, bo były niedrożne - przez parę lat wisiała kartka za szybą "PIEROGI TADEUSZA DROZDY"!!!, a chętnych jak nie było, tak nie ma!

Nie tak dawno władzy z Buska natchniętej WŁASNĄ WIELKOŚCIĄ" zamarzyły się KUCHENNE REWOLUCJE.

 

Gdyby władza z Buska przewidziała skutki REWOLUCJI to by se dała święty spokój, bo sama Magda Gessler przypier...niczyła MIĘSEM w KUCHARZA! i to dosłownie - tak było smaczne jak "PIEROGI TADEUSZA DROZDY", a teraz dochodzą jeszcze skrzypce...

 

Obcując z Gwiazdami władza z Buska siada w knajpce nad talerzem PIEROGÓW 2017, ale tym razem np. z LIDLA i jak zwykle z braku chętnych znów naPiSze kartke za szybą: PIEROGI AUTYSTÓW, na które znów chętnych nie będzie niczym na TATARA!

Do stolika zaprasza GWIAZDY snując rozmowy przy akompaniamencie „WESOŁEGO WIEŚNIAKA” niewiele odbiegające poziomem od tytułu sprzed lat.

Kilka GWIAZD dyrygentury dało se już święty spokój, a reszta w kolejce do świętego spokoju, bo co może zrobić MAESTRO, którego władza z Buska czepia się, aby dał jej 7 bram Jerozolimy, to se do parku wstawi, co podsumował sam MAESTRO, ze wystarcza jej wrota raju utraconego, bo chyba jest nawalona!.

 

Najnowsza GWIAZDA Krzesimira Dębskiego będąca w cieniu tego, co naPiSała władza z Buska zgasi wszystkich, bo Krzesimira przynajmniej ktoś czyta, a z poPiSów władzy z Buska śmieje się nawet Wieś i wieś!Nie da się wykluczyć, ze poPiSowe pomysły władzy z Buska są nawet uniwersalne i nadają się do wszystkiego – od „TRĄBICIE” i to na „CZSZY CZTERY” i w szkole, i w szpitalu, i …, a tu jeszcze złóbcoki na „CZSZY CZTERY”!, do których rosną nawet gotowe smyczki na DĘBIE MAESTRO PENDERECKIEGO!

W
WŁADZIA Z BUSKA

po – PiS WŁADZY Z BUSKA: - część 6:

 

Działanie władzy z Buska widać na każdym kroku – jest nawet w stanie sprowadzić FESTIWAL MIĘDZYNARODOWY do poziomu JANKA MUZYKANTA, a to tez nie byle co. Bądź, co bądź książkę o Nim na – PiS – ali, hi hi hi …, o „KONCERCIE JANKIELA TEŻ”, a o „GRZE WOJSKIEGO NA ROGU” też ino władza z Buska do dziś nie wie kto i podejrzewa jakiegoś MAESTRO Tadeusza Pana otwierającego jej oczy niczym „BRAMY JEROZOLIMY”!,a tu z kolei już władza z Buska ma pretensje do Maestro o pozostałe 6 bram, za które jak wystawi mu cenę, to sam MAESTRO spadnie ze (s)CENY!

Pan Tadeusz z Buska podzielił los wszystkich, bo władza z Buska wysłała go na wieś i na wieść o Panu Tadeuszu nie ma pojęcia gdzie on jest! Tak jak nie miała pojęcia, ze jest zdolny!

Władzy z Buska pozostanie ino następny pomysł ogrodzenia terenu Kołkami z Buska, na którym będzie hodowała kapustę podlewaną buskowianka, a z niej opadną liŚcie i zostaną same głąby!

Zadowolona władza z Buska będzie się przechadzała między głąbami i wzdychała: Noooo!, tak, to taaak! Ino co zrobi jak głąby zaczną trąbić ze śmiechu?

Nic innego jak spyta: I CO TRĄBICIE?, a wszystko na „CZY CZTERY” pod pomnikiem CHOPINA w ŁAZIENKACH z Buska!

 

I najnowszy problem pozostaje, czy w BALONA ARABÓW władza z Buska robi na trzeźwo, czy już po piwie?

 

Tak, jak władza z Buska MIESZA wszystkim w głowach mając sama pomieszane na potęgę, identycznie też MIESZA W CZARNEJ ROZPACZY TRUNKI i efekt wiadomy – PAW ZA PAWIEM, bo kto na czas zdąży dolecieć do ŁAZIENEK władzy z Buska?

Takiego koktajlu nie ma na świecie nigdzie i tylko czas pokaże kiedy to wszystko pier…, czyli WYBUCHNIE niczym koktail mołotowa! - borń BORze, zeby władza Buska nie zrobiła degustacji mołotowa, bo wtedy nawet PROFESORY ze szpitala będą mogły rozłożyć ręce na „CZSZY CZTERY”!, a władza z Buska jak zwykle zapyta profesorów: A WY CO TAK TRĄBITA”? - „ZE ŚMIECHU, ZE ŚMIECHU...” odpowiedzą PROFESORY…

Jeszcze jak do tego władza z Buska naważy se PIWA, to już nie ma co marzyć, bo na trzeźwo rozrabia, a co dopiero po trunkach!

Finałowym zaś etapem FESTIWALU WINA będzie żal władzy z Buska pod pomnikiem CHOPINA walącej się w pierś „MOJA WINA, moja WINA, moja WINA...” hi hi hi …, SZKOŁA GRY – moja wina; na CZSZY CZTERY – moja wina; GŁĄBY moja wina… Bramy Jerozolimy – moja wina...

Żądna SUKCESU władza z Buska na trzeźwo ocenia sytuację, że SUKCESÓW jak NIE BYŁO, tak NIE MA, a głąby jak były, tak są!

Wszyscy mogom sobie popatrzeć co potrafią inni, a czego władza z Buska im nie pozwoli.

Wszyscy mogom se ino uprawiać sporty stacjonarne: Gra w szachy, warcaby, łowienie ryb, konsumpcja wina, piwa,… - czyli siedzieć na doooppie, a niech się ino kto ruszy nawet po winie, to władza z Buska go usadzi … na dooopie.

Z tego wszystkiego w tym roku należy zwolnić kilka łóżek w Morawicy, bo jak władza z Buska usłyszy po - PiS – ową „ARIE ZE ŚMIECHEM”, to pomyśli, że to z niej i … na sygnale…, bo NIE WYTRZYMA, a tam to dopiero będzie gwiazdorzyć!

Do swoich sukcesów władza z Buska powinna powiesić najnowszy baner reklamowy: "FLASZKA NA KIJ,  A BUSKOWIANKA W KAŻDY RYJ"... którego też nie wymyśliła!

I tak powstaje prawdziwa „NIE – buska KOMEDIA”!, w której WŁADZA BUSKA BUCY ZE WSTYDU!

 

I jak zwykle w pogoni za sukcesem władza z Buska zamówi okolicznościową Mszę O ZDROWIE, bo o rozum za późno, a w Kościele bez Wina ani rusz i jak zwykle nawet Ksiądz po winie powie ludziom siedzącym w Kościele na … ławkach „PRZEKAŻCIE SOBIE ZNAK POKOJU”, a wszyscy wykonają polecenie Plebana: 12, 18, 1, 56, 33… po czym wszyscy pójdą na CZSZY CZTERY, aby siąść na 4 literach i oglądać „NIE – boską KOMEDIĘ” porównywalna z KRÓLEM ZENKIEM 0 – PiS – ującym, że jakie KRÓLESTWO, TAKI KRÓL! - tylko czy będą chętni?

NIE WIERZYCIE?

g
gosc
10 lutego, 17:37, Gość:

W obecnej sytuacji wszystkie sprawy powinny zejść na plan dalszy. Kilogram żywca w skupie już ponad 6 zł!

Zapisz się do pisu dostaniesz miejsce w radzie nadzorczej w radiu, podobno świniopasy w elycie pisowskiej mają szerzyć kulturę w kraju.

P
Paulina

Już zamówiona , czekam z niecierpliwością 😀

G
Gość

W obecnej sytuacji wszystkie sprawy powinny zejść na plan dalszy. Kilogram żywca w skupie już ponad 6 zł!

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3