Uczniowie z Połańca zdobyli srebrny medal w czwórboju

/dor/
Drugie miejsce na mistrzostwach w Strawczynie wywalczyli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Połańcu. Archiwum klubu
W Strawczynie odbył się Finał Wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym chłopców. Są to zawody drużynowe dla szkół podstawowych.

Zawodnicy rywalizowali w biegu na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 1000 m. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Połańcu w składzie: Bartosz Roguz, Kacper Godzwon, Oskar Łąk, Michał Smoleń, Kamil Kozłowski, Adrian Żyła, opiekunem zawodników jest Ewa Lasota.

Czwarta była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Staszowie pod kierunkiem Małgorzaty Wrony. W klasyfikacji indywidualnej mistrzem województwa został Bartosz Roguz z Połańca, piąty był Bartosz Piotrowski ze Staszowa.