Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rytwianach zajęli 3 miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców w Bilczy

Bartosz Wartałowicz
Na zdjęciu od lewej: trener – Marcin Janowski, Oliwier Gardyński, Tomasz Szymański i Franciszek Pakaszewski. Archiwum prywatne
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rytwianach zajął 3 miejsce w finale wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym. Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa numer 2 w Skarżysku-Kamiennej.

W poniedziałek 15 maja w hali sportowej w Bilczy odbył się Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców z rocznika 2010 i młodszych. W zawodach wystartowało 8 najlepszych drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt z naszego województwa. Drużyna chłopców z ZS-P Rytwiany w składzie: Tomasz Szymański, Oliwier Gardyński i Franciszek Pakaszewski wywalczyła 3 miejsce w turnieju. Poniżej cała klasyfikacja turnieju.