UKS Victoria Włoszczowa jutro zagra rewanż SMS KSZO. Martyna Dudek: Mamy nadzieję na wygraną

Damian Wiśniewski
archiwum klubu
Siatkarki UKS Victorii Włoszczowa jutro rozegrają spotkanie rewanżowe w finale Pucharu Kadetek. Na ich drodze stanie SMS KSZO Ostrowiec i chcąc zgarnąć trofeum nie mogą sobie one pozwolić na porażkę.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi dwiema drużynami został rozegrany drugiego lutego w Ostrowcu Świętokrzyskim i gospodynie wygrał go 3:0 (25:17, 25:23, 25:14). Jeśli Victoria chce przedłużyć swoje szanse na triumf w całych rozgrywkach, to w rewanżowym pojedynku musi wygrać. Tylko w takim przypadku zostanie rozegrany trzeci dodatkowy mecz. Jeśli wygra SMS KSZO, to puchar wpadnie w ręce tej drużyny.

- Mamy dobrą formę i nadzieję na to, że jutro wygramy. W pierwszym secie pierwszego meczu zabrakło nam dobrego przyjęcia i obrony w polu, trzeci set zupełnie odpuściłyśmy. Potrzebujemy też więcej dobrej komunikacji i koncentracji i nad wszystkim będziemy teraz pracować. Trener stara się nas nakręcić do walki punkt za punkt - powiedziała nam przed tym spotkaniem Martyna Dudek, atakująca Victorii.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane w sobotę, dziewiątego lutego. Początek o godzinie 11. Ewentualny trzeci mecz odbędzie się 16. lutego.