UKS Victoria Włoszczowa zagrała ciekawy turniej minisiatkówki. Zobacz zdjęcia

Damian Wiśniewski
UKS Victoria Włoszczowa
UKS Victoria Włoszczowa archiwum klubu
Pod koniec stycznia odbył się I Turniej Minisiatkówki o Puchar Kinder joy of moving w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wzięła w nim udział UKS Victoria Włoszczowa.

UKS Victoria Włoszczowa zagrała ciekawy turniej

W Turnieju uczestniczyło 18 drużyn w kategorii czwórki i 24 drużyny w kategorii Trójki, a do rywalizacji dołączyły dwie czwórki i jedna trójka z UKS Victoria Włoszczowa. I czwórka UKS Victorii awansowała do finału w którym pokonała MUKS Jedynka Ostrowiec i drużynę SP Nr25 Kielce, dziewczęta wygrały wszystkie mecze w grupie i finale i wygrały turniej.

Kategoria trójek była również licznie obsadzona rywalizowały ze sobą 24 drużyny. Trójka UKS Victoria Włoszczowa w Finale 4 drużyn doznała jednej porażki i zajęła miejsce II jest to duży sukces młodych siatkarek.

Drużyna UKS Victorii w kategorii czwórki wystąpiła w składzie Julia Mularczyk/kapitan/,Zuzanna Majchrzak, Maja Śliwińska, Hanna Olczyk i Nina Pakosz. Drużyna UKS Victorii w kategorii Trójki skład Gabriela Barczyńska/kapitan/, Amelia Major, Natalia Ścisłowska i Wiktoria Pigulska.

Trenerem siatkarek z Włoszczowy jest Wojciech Guździoł.