ULKS Łączna i Orlicz II Suchedniów na remis w derbach powiatu skarżyskiego Klasy B

Paweł Wełpa
Paweł Wełpa
Orlicz II Suchedniów i ULKS Łączna podzieliły się punktami w niedzielnym meczu świętokrzyskiej Klasy B. Mimo fatalnej pogody mecz mógł się podobać, zwłaszcza w pierwszej połowie.

Oba zespoły powiatu skarżyskiego do tej pory szły jak burza i nie straciły punktu. W tym meczu straciły pierwsze punkty tej jesieni, ale sprawiedliwie podzieliły się punktami.

Wynik rozstrzygnął się w pierwszej połowie. W drugiej już nikomu nie udało się wpisać na listę strzelców i mecz zakończył się podziałem punktów 2:2.

Po tym remisie oba zespoły zachowały miano jedynych niepokonanych w Grupie I Klasy B. w siedmiu meczach mają po sześć zwycięstw i jednym remisie. W tabeli prowadzą rezerwy Orlicza Suchedniów, a ULKS Łączna jest wiceliderem.

ULKS Łączna - Orlicz II Suchedniów 2:2 (2:2)

Bramki: Sebastian Wójcik 18, Justyn Zasowski 32 - Damian Kita 13, Bartosz Pająk 45+1

ULKS: Rączka - Żaba-Żabiński, Dulęba, Jackowski, Więckowski (75 Żelazny), Piasta (75 Terelak), Zasowski (70 Kosmala), Karpiński, Wójcik, Zegadło, Bracha

Orlicz II: Ubysz - Kuś (76 Paweł Gniaździński), Bator (46 Porębski), Pająk, Piotr Gniaździński, Działak (46 Bryczkiewicz), Nötzel, Kita, Mądzik, Herman (70 Piwowar), Grzejszczyk (46 Flantowicz)