Uśmiech Dziecka | Moc radości i zabawa na finałowym...

  Uśmiech Dziecka | Moc radości i zabawa na finałowym kinderbalu akcji [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  To był finał przepełniony wesołością z mnóstwem fantastycznych emocji i atrakcji. We wtorek w Parku Trampolin "Fly Sky" w Kielcach rozdaliśmy nagrody laureatom akcji Uśmiech Dziecka w województwie świętokrzyskim.
  Oliwier Smołuch i Zuzia Wiśnieska - laureaci pierwszych miejsc w województwie w akcji Echa Dnia Uśmiech Dziecka.
  1/52
  przejdź do galerii

  Oliwier Smołuch i Zuzia Wiśnieska - laureaci pierwszych miejsc w województwie w akcji Echa Dnia Uśmiech Dziecka. ©Krzysztof Krogulec

  W ramach akcji Uśmiech Dziecka, na portalu echodnia.eu tworzyliśmy galerie radosnych twarzy chłopców i dziewczynek. We wtorek piękne uśmiechy małych laureatów z Kielc, powiatów oraz całego województwa zgromadziły się w Parku Trampolin "Fly Sky" w Kielcach.

  Początkowo zaskoczone rozmiarem bawialni dzieci, na arenę zabaw prowadziły maskotki Echa Dnia - Jeż Edek, Centrum Bajki w Pacanowie - Koziołek Matołek oraz parku "Fly Sky" - różowy Kangur. Maskotki budziły wyjątkowy entuzjazm zwłaszcza u najmłodszych.

  Emocje, większe rodzicom, towarzyszyły podczas wręczenia nagród. Najmłodsi laureaci byli wnoszeni na rękach, ciut starsi dzielnie raczkowali po podarunki lub już maszerowali w asyście rodziców. Starszaki z dumą samodzielnie kroczyły na mini scenę. Wesoło było co niemiara.

  Po rozdaniu nagród można było swobodnie poszaleć. Zabawa trwała w najlepsze w basenach z kulkami, zjeżdżalniach, dmuchańcach. Starsze dzieci skakały na trampolinach. Nie brakło chętnych do udziału w animacjach na wesoło. W chwilach zmęczenia dzieci wypoczywały przy stolikach z napojami i słodkościami.

  - Oliwierowi przypadł do gustu "różowy królik", który ostatecznie okazał się kangurem. Bardzo mu się tu podoba - mówiła Patrycja Smołuch z Końskich. Oliwier zajął pierwsze miejsce w województwie w naszej akcji wśród chłopców. - Jest bardzo energicznym dzieckiem, wszystko go interesuje, więc dziś jest w swoim żywiole. Cieszymy się z udziału w konkursie i nagrody, którą jest wyjazd do Disneylandu. Dziękujemy wszystkim za głosy. Nasz synek ma najpiękniejszy uśmiech - mówią państwo Smołuch.

  Z pierwszej nagrody w akcji zadowolona jest też Zuzia Wiśnieska z Sandomierza, właścicielka zwycięskiego uśmiechu wśród dziewczynek. W Disneylandzie chciałaby zobaczyć zamek i księżniczki. - Najbardziej Kopciuszka i Królewnę Śnieżkę, choć fajnie byłoby też spotkać Smerfy - mówi. Jak nam zdradziła mama Marta, Zuzia jest żywiołową, rezolutną dziewczynką. A zapytana przez nas, kiedy najbardziej się uśmiecha, Zuzia śmiało odpowiada: - Zawsze się śmieję.

  W akcji Uśmiech Dziecka laureatami pierwszych miejsc w województwie zostali Oliwier Smołuch oraz Zuzia Wiśnieska. Obydwoje otrzymali nagrody główne - bon wakacyjny ITAKA dla dziecka wraz z opiekunem, na wycieczkę do Paryża z wizytą w parku rozrywki Disneyland Resort Paris z Biurem Podróży Itaka oraz zdjęcia na okładce piątkowego wydania "Echa Dnia" (20 września- dziewczynki, 27 września - chłopca).

  Zdjęcia laureatów pierwszych miejsc w akcji w Kielcach i powiatach ukażą się w naszych cotygodniowych dodatkach do Echa Dnia w piątek, 20 września - dziewczynek, oraz w piątek, 27 września - chłopców. Wyjątkiem jest powiat kielecki - zdjęcie dziewczynki ukaże się na okładce Echa Kieleckiego w piątek, 4 października, zaś chłopca - w piątek, 11 października.

  WSZYSTKO O AKCJI I LISTY LAUREATÓW ZOBACZ TUTAJ


  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:

  Jak dobrze znasz kuchnię polską?
  Jak długo przechowywać produkty w lodówce?

  Warsztaty z MasterChefaem


  Czy wiesz co zamówić w smażalni ryb?


  Wegetarianizm, weganizm, frutarianizm...

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Czy te podwyżki są na pewno konieczne?

  Czy te podwyżki są na pewno konieczne?

  Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

  Młodzi fonoholicy potrzebują pomocy. Rodzicu, zadbaj o swoje dziecko.

  INWESTYCJA W KADRY – TO NAPRAWDĘ SIĘ OPŁACA!

  INWESTYCJA W KADRY – TO NAPRAWDĘ SIĘ OPŁACA!

  Unijne miliony na innowacje w przemyśle

  Unijne miliony na innowacje w przemyśle