W 2015 roku lekkoatleci Słoneczka zdobyli 28 medali na imprezach mistrzowskich

dor
Zdzisław Perepiczko z Mateuszem Wróblem i Patrycją Banaś.
Zdzisław Perepiczko z Mateuszem Wróblem i Patrycją Banaś. Archiwum klubu
Zawodnicy Słoneczka Busko-Zdrój w 2015 roku uczestniczyli w 31 imprezach biegowych na terenie kraju i zagranicy. W klasyfikacji punktowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki za ten rok Słoneczko zdobyło 12 punktów.

W 2015 roku we współzawodnictwie indywidualnym wśród dziewcząt zwyciężyła Patrycja Banaś, uczennica Samorządowego Gimnazjum w Gnojnie, która zgromadziła na swym koncie 557 punktów. Wśród chłopców zwyciężył Mateusz Wróbel, uczeń Samorządowego Gimnazjum w Stopnicy, który zgromadził na koncie 644 punkty.

Na zawodach rangi mistrzowskiej w 2015 roku lekkoatleci Słoneczka zdobyli 28 medali - 21 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe.

- VI miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski na dystansie 3000 m - Damian Sator

-Te sukcesy zawdzięczamy naszym sponsorom, dzięki którym corocznie powiększamy swój dorobek medalowy - powiedział Zdzisław Perepiczko, prezes i trener Słoneczka.

Są to: dotacja Gminy Busko Zdrój, Zakład Metalowo – Kotlarski „SAS”, Bank Spółdzielczy w Busku - Zdroju, 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny, Hurtownia „SAWA” Uzdrowisko Busko Zdrój SA.