W klasie okręgowej Naprzód Jędrzejów zremisował z Polonią Białogon Kielce 1:1. Zobaczcie zdjęcia kibiców

Mateusz Zapart
Naprzód Jędrzejów zagrał z Polonią Białogon Kielce. Mecz zakończył się remisem. Więcej na kolejnych zdjęciach Mateusz Zapart
Naprzód Jędrzejów zremisował 1:1 z Polonią Białogon Kielce w meczu 22 kolejki świętokrzyskiej klasy okręgowej. Naprzód nie wykorzystał wielu okazji do strzelenia bramki. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Naprzód Jędrzejów - Polonia Białogon Kielce 1:1(1:1)

Bramki: Wibson Souza Oliveira 48 - Maksym Kaczmarski 7

Juz w 7 minucie trafił dla drużyny gości Maksym Kaczmarski. Wyrównał z karnego Wibson Souza Oliveira.

- Byliśmy nieskuteczni podczas tego meczu. Nie strzeliliśmy dwóch rzutów karnych plus nie wykorzystaliśmy trzech stuprocentowych sytuacji gdzie mogliśmy wbić gola. Graliśmy do tego w przewadze jednego zawodnika przez ostatnie piętnaście minut

- powiedział po meczu trener Naprzodu Jędrzejów Robert Banaszek.

Zobaczcie zdjęcia z trybun meczu Naprzodu Jędrzejów z drużyną Polonia Białogon Kielce