W niedzielę Świętokrzyski Dzień Seniora w Chrustach z...

  W niedzielę Świętokrzyski Dzień Seniora w Chrustach z mnóstwem atrakcji

  IMO

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W niedzielę, 9 października, po raz pierwszy w naszym regionie odbędzie się wydarzenie przygotowane specjalnie z myślą o seniorach z regionu. Świętokrzyski Dzień Seniora odbędzie się w Ośrodku Rehabilitacyjno - Wypoczynkowym Polanika przy ulicy Laskowej 95 w Chrustach koło Zagnańska, gdzie na starszych ludzi czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wiele z nich o charakterze prozdrowotnym.
  W niedzielę Świętokrzyski Dzień Seniora w Chrustach z mnóstwem atrakcji
  Badania, warsztaty, ochrona danych
  Zabawa rozpocznie się odtańczeniem poloneza przez wszystkich uczestników, a także błogosławieństwem od biskupa Kazimierza Ryczana. W planie imprezy są ćwiczenia z Iwoną Wentą, instruktorką fitness, prywatnie żoną Bogdana Wenty, byłego selekcjonera polskiej reprezentacji piłkarzy ręcznych. W programie jest także Konkurs Talentów, w którym do wygrania będą cenne nagrodyod Vive Group, Max Medical i Ośrodka Polanika. Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić się wcześniej do Ośrodka Polanika.

  To nie wszystkie atrakcje. Na miejscu seniorzy bedą mieli okazję wykonać bezpłatne badania słuchu, ciśnienia oraz analizę składu ciała.
  Do ich dyspozycji będą również specjaliści: lekarz, fizjoterapeuci, psychoterapeuta oraz refleksolog. W programie planowane sa także warsztaty rękodzieła oraz prelekcje o tym, jak strzec swoich danych osobowych oraz używać nowych technologii.

  Ciepły żurek, bilety w promocyjnych cenach
  Podczas wydarzenia nie zabraknie także poczęstunku. Uczestnicy mogą liczyć na żurek, kawę, herbatę, pojawi się także stoisko Eko Bazaru z ekologicznymi produktami.

  Dodatkową atrakcją będą specjalne zniżki. W niedzielę seniorzy zwiedzą Oceanarium, Stajnię oraz Park Miniatur w promocyjnych cenach.

  Nie zabraknie występów artystycznych. Przed publicznością zaprezentuje się Krzysztof Kis Kisiała.
  Grupy zainteresowane udziałem w konkursie lub przyjazdem na Świętokrzyski Dzień Seniora proszone są o wcześniejsze zapisy pod adresem paulina.pieta@polanika.pl lub pod numerem telefonu 791-000-837.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Podniebna gmina Łopuszno [WIDEO, ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]