W Ostrowcu odbył się turniej piłki siatkowej o puchar prezydenta

/dor/
Zespół UKS GUMP zwyciężył w Turnieju Halowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. MOSiR Ostrowiec
W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostały mecze finałowe Turnieju Halowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.

Po rozegraniu rundy zasadniczej do półfinału awansowały drużyny zajmujące cztery pierwsze miejsca w tabeli: UKS GUMP, Słoneczna Weranda, Fitness Centrum, L.O Broniewski.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. UKS GUMP, 2. Fitness Centrum, 3. Słoneczna Weranda, 4. L.O Broniewski, 5. Lider Kunów, 6. Groszek Ćmielów, 7. Tradis, 8. Urząd Miasta, 9. MOSiR.

Zwycięski zespół UKS GUMP grał w składzie: Konrad Spychaj, Jakub Gawron, Jakub Opałka, Łukasz Sałapa, Kamil Niedbała, Marcin Ozóg, Rafał Grad, Filip Witkowski, Tomasz Surmański, Piotr Witkowski.