W październiku akcja promocyjna nawozu organiczno-mineralnego Gramed w marketach budowlanych sieci Mrówka. Chmielnik, Kielce, Piekoszów

Artykuł sponsorowany Bio-Med
Zapewnia obfite plony w uprawach rolnych, ale świetnie sprawdza się także na przykład w przydomowym ogrodnictwie. W październiku rusza akcja promocyjna nawozu organiczno-mineralnego Gramed w marketach budowlanych sieci Mrówka. Najpierw Chmielnik, potem Kielce i na końcu Piekoszów. Jak zdobyć 5-litrowe wiadro Gramedu gratis?

Jak mówi Aldona Sikora, dyrektor zarządzający w firmie Bio-Med z Górek Szczukowskich, gmina Piekoszów, która produkuje nawóz organiczono-mineralny Gramed, środek ma szerokie zastosowanie: od rolnictwa poprzez sadownictwo na ogrodnictwie kończąc.

- Gramed to pełnowartościowy, skoncentrowany nawóz pochodzenia naturalnego w formie suchych, twardych granul. Nawóz uwalnia składniki odżywcze przez około 30 dni od rozsypania na trawniku, dzięki czemu nadaje się do stosowania przez cały okres wegetacji rośliny. Granule pod wpływem wilgoci z gleby pęcznieją, a następnie rozpadają się wnikając do podłoża. Tam powoli uwalniają się zawarte w 100 procentach naturalne składniki odżywcze. Nawóz Gramed przeznaczony jest również do nawożenia wszystkich roślin ogrodowych i domowych w tym drzew i krzewów, roślin ozdobnych i winorośli. Gramed nie zawiera żadnych chemicznych dodatków, klejów, torfu, konserwantów ani antybiotyków. Dzięki temu nawóz łatwo się wysiewa i nie pyli się. Może być wysiewany mechanicznie lub ręcznie – mówi Aldona Sikora.

Dodaje, że nawóz nadaje się idealnie na trawniki, pod tuje i iglaki, do kwiatów i krzewów. Środek jest dostępny w sieci marketów budowlanych Mrówka.

Firma Bio-Med po wakacyjnej przerwie rusza z nową akcją promocyjną Gramedu. Każdy, kto w tym czasie zakupi nawóz, otrzyma sympatyczny prezent od producenta.

Przy zakupie dwóch 25-kilogramowych worków Gramedu, pięciolitrowe wiaderko nawozu gratis. Jeśli ktoś zdecyduje się sięgnąć po dwa pięciolitrowe wiaderka, otrzyma za darmo jedno wiaderko o takiej pojemności ekologicznego nawozu wapniowo-magnezowego. Z kolei za zakup trzech wiaderek Gramedu, klient dostanie w prezencie jedno wiaderko gratis plus wiaderko ekologicznego nawozu wapniowo-magnezowego o pojemności pięć litrów.

Jak przedstawia się harmonogram promocji?

*Piątek-sobota (2-3 października) - Mrówka w Chmielniku przy alei Zwycięstwa 24.
*Piątek-sobota (9-10 października) - Mrówka w Kielcach przy alei Jerzego Szajnowicza-Iwanowa 21C.
*Piątek-sobota (16-17 października) - Mrówka w Piekoszowie przy ulicy Czarnowskiej 54.

- Nasi pracownicy na miejscu opowiedzą o właściwościach Gramedu oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji w zakresie stosowania nawozu – mówi Aldona Sikora.

Nawóz Gramed polecany na wszystkie rodzaje gleb, najbardziej na te ubogie w których przeważają piaski i nieużytki, zapobiegający degradacji i nie zakwaszający gleby. Nawóz sprawdzi się w szeroko pojętnym rolnictwie, sadownictwie oraz leśnictwie.

Gramed to coś więcej niż nawóz. Produkt został wyróżniony przez magazyn Raport Rolny medalem Firmowy Hit Roku 2019 w kategorii: Najlepsze Produkty Rolnicze. Gramed to produkt innowacyjny nagrodzony również statuetką NOVATOR w roku 2011 przez Staropolską Izbę Przemysłowo Handlową.

Nawóz Gramed można stosować cały rok (z wyjątkiem śnieżnej zimy). Idealnym okresem agrotechnicznym jest początek wegetacji (wiosna) oraz jesień (do pierwszego śniegu).

Dawkowanie nawozu Gramed zależy od rodzaju gleby, jej zasobności oraz wcześniejszego nawożenia. W uprawach trawników i terenów rekreacyjnych producent zaleca dawki od 200-400 g/m2, natomiast w uprawach drzew i krzewów ozdobnych - od 200-300 g/m2. Kwiaty i rośliny ozdobne - od 150-200 g/m2.

Dodaj ogłoszenie