Zamknij

Echo Dnia

W Sielpi jak na Ibizie. Tłumy turystów, harce w wodzie. Zobaczcie co się działo w czwartek 22 lipca [WIDEO, ZDJĘCIA]

Plaża nad zbiornikiem wodnym w Sielpi w czwartek, 22 lipca pełna była amatorów słonecznej kąpieli i wypoczynku nad wodą. Nie brakowało entuzjastów kąpieli

Zdjęcia Krzysztof Krogulec

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/33] Następne

W Sielpi jak na Ibizie. Tłumy turystów, harce w wodzie [ZDJĘCIA]

Plaża nad zbiornikiem wodnym w Sielpi w czwartek, 22 lipca pełna była amatorów słonecznej kąpieli i wypoczynku nad wodą. Nie brakowało entuzjastów kąpieli wodnych i pływania w łódkach i na wodnych rowerach. Deptak pełen był spacerowiczów.

Jak było? Zobaczcie na kolejnych slajdach.
- Od wielu lat przyjeżdżamy latem do Sielpi, aby spędzić tu urlop z cała rodziną. To kameralne, wspaniałe miejsce, pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nikt tu nie może się nudzić. Jesteśmy tu już kilka dni i mimo nieco chłodniejszej aury, cieszymy się plażą i wodą. W tym roku jest tu jeszcze więcej atrakcji dla urlopowiczów, zmieniła się plaża i jej otoczenie. Jest bardzo czysto. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na lato – mówiła rodzina z dziećmi, która do Sielpi przyjechała na urlop z Częstochowy.

Deptak w Sielpi w czwartek pełen był spacerowiczów, a restauracje pełne gości. Dzieci zajadały się lodami, frytkami, kebabami albo jeździły po alejkach elektrycznymi samochodami, hulajnogami, dorośli grali w piłkę. W sklepikach wzdłuż deptaka kupowano pamiątki, stroje kąpielowe i plażowe akcesoria.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy