Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 7. kolejki eliminacji do mistrzostw świata Katar...

W życiu nie byłem bardziej zaskoczony... Memy po meczu Polska - Anglia [galeria]

W meczu 7. kolejki eliminacji do mistrzostw świata Katar 2022 Polska zremisowała z Anglią 1:1. Polacy stracili gola w 72. minucie po strzale z dystansu Harry'ego Kane'a. Wyrównał w doliczonym czasie gry (90+2) Damian Szymański, który popisał się celną główką po dośrodkowaniu Roberta Lewandowskiego.

Po tym remisie Polacy spadli na 3. miejsce w tabeli. Prowadzą Anglicy z dorobkiem 16 punktów. Druga jest Albania mająca 12 "oczek" . Polacy tracą do nich jeden punkt. Awans na mundial uzyska zwycięzca grupy. Drugi zespół zagra w barażach.

Kibice w zabawnych memach komentują boiskowe wydarzenia. Aby zobaczyć galerię prosimy przesuwać palcem po ekranie smartfonu lub strzałkami w komputerze>>>

Okła-Drewnowicz i Gajewska w Starachowicach. Wspierają Niziołka [ZAPIS TRANSMISJI]

Okła-Drewnowicz i Gajewska w Starachowicach. Wspierają Capałę [ZAPIS TRANSMISJI]