Waldemar Banasiński wygrał kolarski wyścig O Puchar Tarnowa. Teraz mistrzostwa Polski

saw
Waldemar Banasiński był w Tarnowie najlepszy
Waldemar Banasiński był w Tarnowie najlepszy archiwum
Kolejny sukces odniósł kielczanin Waldemar Banasiński. Wygrał wyścig w kolarstwie górskim (MTB) O Puchar Tarnowa.

Banasiński był najlepszy w kategorii powyżej 60 lat.

- Trasa była ciężka, ale wygrałem zdecydowanie – przyznał Banasiński, który na stałe mieszka w Kielcach, ale obecnie reprezentuje Browar Fortunę Siemianowice Śląskie.

Trzeci w tej kategorii wiekowej był inny kielczanin Paweł Wójcicki, reprezentujący klub z Małopolski - UKS Podwilk.
Banasiński przygotowuje się teraz do mistrzostw Polski w MTB, które odbędą się w dniach 19-21 lipca w Mrągowie. A potem wystartuje w mistrzostwach Europy, które odbędą się w czeskim Brnie.