Ważna wygrana piłkarzy KKP Korona z Cracovią w Centralnej Lidze Juniorów do 15 lat [ZDJĘCIA]

dor
Piłkarze KKP Korona odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorów do 15 lat. Cracovia Kraków - KKP Korona 2:5 (2:1) Bramki: Łukawski 2, Kucharczyk, Błaszczyk, Rożek.KKP: Jamróz, Jas, Chałaciński, Purski, Ogorzałek, Łukawski, Rożek, Kościelecki, Kucharczyk, Błaszczyk, Malec, Toboła, Cerek, Pieńkus, Kijewicz, Adach, Irzyk, Czuba.Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech tak skomentowali to spotkanie: Bardzo dobrze weszliśmy w pierwszą połowę . Już pierwszej minucie meczu stwarzamy sobie sytuacje bramkową, po której nasz zawodnik jest faulowany w polu karnym i sędzia dyktuje „jedenastkę” po której wychodzimy na prowadzenie. Po zdobytej bramce nasza gra była nieudana. Wkradła się nerwowość w grze i popełnialiśmy proste błędy w obronie, a przeciwnik szybko odpowiedział dwoma trafieniami i wyszedł na prowadzenie. Cracovia miała jeszcze sytuacje na 3:1, ale kapitalną interwencją popisał się Jakub Jamróz. Od 30 minuty nasz gra się poprawiła i zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Druga połowa to całkowita dominacja nad przeciwnikiem. Zawodnicy bardzo dobrze pracowali wysokim pressingu i przeciwnik miał problem z wyjściem za połowę, a my przez to stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji. Już w drugiej minucie drugiej połowy doprowadzamy do remisu, a 5 minut później wychodzimy na prowadzenie. W ciągu kolejnych 15 minut strzelamy kolejne dwie bramki. Jeszcze w końcówce spotkania mieliśmy sytuację do podwyższenie wyniku, ale nie udało nam się pokonać bramkarza. Wielkie brawa i gratulację dla chłopaków za charakter, który pokazali odrabiając straty z nawiązką.Galeria zdjęć na kolejnych slajdach. (dor) Fot. Grzegorz Sojka/Kielecka Piłka