Weekend za pół ceny w Muzeum Przyrody i Techniki w...

  Weekend za pół ceny w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach

  (sts)

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Weekend za pół ceny w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach
  1/13
  przejdź do galerii

  ©Sławomir Sijer

  Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach już po raz kolejny uczestniczy w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” w ten weekend, 15-17 marca.
  „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50 procentowej zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.

  Zobacz galerię

  Co roku, głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

  Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach oferuje bilety wstępu do Muzeum w zniżkowej cenie: bilet normalny 4,00 zł./osobę, bilet ulgowy 2,00 zł./osobę.

  W ramach akcji Muzeum oferuje zwiedzanie zabytkowego Wielkiego Pieca z 1899 roku oraz wystawy paleontologicznej.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy  10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesu  Wille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkają  Te kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz ranking  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?


  ZOBACZ TAKŻE: Flesz. Regionalny Puchar Polski, Król Twittera w V lidze, Odra bardziej hiszpańska

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone