Wiadomości Echa Dnia. Kościół spłonął. Księdzu została tylko sutanna
RedakcjaRozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
Wszystko dzieje się z woli Boga. To w czym ten ksiądz ma problem ? Chce inaczej niż Bóg wskazał dla niego ? Coś tu nie gra chyba. Obłudą jedzie na kilometr.
Sam zjarał klecha kościół i teraz jęczy jak dzi...ka
Księżulo nie waha się prosić o pomoc parafian? Niech pomoże mu Kuria. Poza tym - pieniędzy mu nie spaliło, może pójść do sklepu - nie jest w podeszłym wieku, ani nie wygląda na chorego. Czeka na niego przestronna plebania, pałacyk niemal - ciekawe, czy rodziny w jego parafii żyją też tak luksusowo? Tak najlepiej - dostać gotowe, potem odprawić jakąś mszę dziękczynną i znów "co łaska" od parafian za sakramenty. Tego nie odpuści.
Jak zwykle zwraca się nie do tych co potrzeba a w Banku Watykańskim kont ukrytych jest wiele.Ot i taka poprawność.Nie dziwił by fakt by to przydarzyło się zwykłemu Kowalskiemu.
Po co mu więcej:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak powinien żyć!
Tak polecił mu Jezus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No chyba że się dogadał z rydzykiem i zmienił kościół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buhaha:))))))))))
Czy ON, świetny proboszcz ( i gospodarz parafii|) spełnił nakazy prawne ochrony zabytkowych budowli??? (ppożarowe?) Czy mu się tylko, że BÓG ochroni jego budowlę, za która był odpowiedzialny. Czy parafianie dalej chcą takiego pośrednika do BOGA????????????????
W dniu 06.12.2017 o 14:12, Luzak napisał:Jak skończyłeś spuść wodę bo śmierdzi.
po takiej wiadomości to mi się srać zachciało, bóg tak chciał
Jak skończyłeś spuść wodę bo śmierdzi.
NIE TAKIE ŚWIAT DRAMATY WIDZIAŁ,KLECHA PEWNIE SPORO ODŁOŻYŁ NA CZARNĄ GODZINE
Reporterka notuje przy księdzu, taka troskliwa dla zasmuconego kapłana, jak prawdziwa kielecka katoliczka!
i to z lewackiej gazety, i nie ma nic o bogactwach, Leksusach księdza?
Stare powiedzenie: "Panu Bogu chwała - kościół się spalił, a karczma została".
Kler jest solidarny w obronie Rydzyka i kolegów pedofilów, to pomoże bratu w potrzebie.
Rydzyk może pomoże na tyle majatku
a Bóg też spłonął ??? bo żadnej wiary nie widać
Najpierw zapytać trzeba o polisę.Może Poseł Gierada się wypowie to ekspert od spaleń.