Wierna rozegra sparing z Koroną

Kamil Markiewicz
Fragment spotkania pomiędzy Wierną Małogoszcz, a Karpatami Krosno.
Fragment spotkania pomiędzy Wierną Małogoszcz, a Karpatami Krosno. Krzysztof Lesisz
Trzecioligowa Wierna Małogoszcz w niedzielę rozegrała ostatni mecz rundy jesiennej. Nasza drużyna uległ na własnym boisku Karpatom Krosno 1:3. Do przerwy przegrywała 0:3. Gola dla małogoskiej ekipy strzelił Michał Smolarczyk.

- Mecz rozpoczął się dla nas bardzo źle. Goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie po naszej stracie w środku boiska. Po dwóch stałych fragmentach gry rywali przegrywaliśmy już 0:3 - mówił po meczu Mariusz Lniany, trener Wiernej.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej zespół z Małogoszcza pauzuje, ponieważ z rozgrywek wycofały się rezerwy Wisły Kraków.

Nasza drużyna wciąż trenuje. W sobotę, zmierzy się w Kielcach na boisku przy ulicy Kusocińskiego w meczu towarzyskim z ekstraklasową Koroną. Spotkanie prawdopodobnie rozpocznie się o godzinie 11. Kielecki zespół szukał sparingpartnera w reprezentacyjnej przerwie. Wierna natomiast czeka na spotkanie piątej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu świętokrzyskiego. Nasza drużyna w niedzielę, 20 listopada, o godzinie 12, zmierzy się na wyjeździe z czwartoligowym Zdrojem Busko-Zdrój.