Wiktoria Gromada na podium w "Czwartkach". Sandomierzanka jako jedyna zdobyła medal dla naszego województwa

/dor/
Wiktoria Gromada (pierwsza z lewej) zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim finale „Czwartków Lekkoatletycznych” w Łodzi. Archiwum prywatne
Lekkoatleci z Kielecczyzny zdobyli jeden medal w ogólnopolskim finale "Czwartków Lekkoatletycznych", który w miniony weekend odbył się na stadionie AZS w Łodzi. Sięgnęła po niego Wiktoria Gromada.

Uczennica Szkoły Podstawowej numer 1 w Sandomierzu rywalizowała w roczniku 2002. Spisała się znakomicie - wywalczyła srebrny medal w biegu na 600 metrów z wynikiem 1.47,90. - Jestem bardzo zadowolona z tego medalu. To na razie mój największy sukces - mówiła Wiktoria Gromada, utalentowana sandomierska lekkoatletka.

Finaliści tych zawodów, między innymi Wiktoria Gromada, wezmą udział w obozie szkoleniowym, który w sierpniu odbędzie się w Spale.