• A po meczu kartki. Dostali je Brown Forbes...

• Koniec meczu. Wisła remisuje z Górnikiem. To uczciwy rezultat.

• Kotłuje się w ostatnich minutach w polu karnym Górnika.

• Trzy minuty doliczone. Boguski uderza, ale w rywala. Róg dla Wisły.

• Savić... Źle! Uderza nad poprzeczką. Podawał Burliga.

• Paluszek tak zablokował strzał (wstrzelenie) Burligi, że piłka obiła słupek.

• No to Boguski za Yeboaha. Czy to będzie zmiana jak z Wisłą Plock?

• Burliga na pozycji spalonej.

• Silva ładnie zmylił rywala, ale uderzył nad poprzeczką. Chudy do końca kontrolował piłkę.

• Szybko próbował wyjść Yeboah. Został wzięty w kleszcze przez dwóch rywali i przez to nie wyszedł sam na sam.

• Prochazka zszedł, za niego Manneh.

• I jeszcze Nowak za Boakye.

• Brown Forbes do końca pilnowany przez Evangelou. Dobra interwencja.

• Jimenez! Schodzi do środka, Frydrych biegnie za nim do końca i blokuje strzał. Dobry wślizg!

• Chudy znakomicie interweniuje na 30. metrze. Wybił w aut. Czaił się nabiegający Silva.

• Evangelou za Koja.

• Piłka w siatce, ale nie ma gola. Brown Forbes na spalonym. Dobijał próbę kolegi.

• Yeboah strzela, ale Chudy na posterunku.

• Savić przekłada w polu karnym na prawą nogę, ale jedyne co wywalczył to róg.

• Silva za Starzyńskiego.

• Boakye zwija się z bólu. To chyba znowu Mawutor faulował.

• Strzały celne: 1-1... Dramat!

• Krawczyk zmienił Sobczyka.

• Koj upomina się o kartki. Mawutor ostro potraktował Jimeneza.

• A to pudło meczu. Sobczyk ma się czego wstydzić: Sobczyk

• Z dystansu Mawutor. Uderzył nad poprzeczką.

• Ojej... Sobczyk ma szczęście, że było zagranie ręką, bo w sytuacji sam na sam totalnie zawiódł!

• Za chwilę minie godzina gry, a Wisła wciąż bez pomysłu. Hyballa musi być wściekły.

• Starzyński w sprincie goni piłkę, ale Paluszek wybija w aut. Podawał Brown Forbes.

• Janża z wolnego, ale wprost do rąk Lisa.

• Wznowienie z autu, jedna główka, druga w polu karnym Wisły, ale Boakye nie dopada do strąconej piłki.

• Na boisku trzech zawodników z Ghany: Yeboah, Mawutor oraz Boakye. Panowie chętnie dyskutują ze sobą na boisku.

• Gramy dalej. Oby padły bramki!

• No i jest druga zmiana w Wiśle. Mawutor w miejsce Szoty.

• W drugiej połowie pojawi się Mawutor.

• Koniec pierwszej połowy. Cóż, oby po przerwie było lepiej.

• Savić! No to mógł być gol do szatni. Chudy broni jedną ręką.

• Szota z kartką za faul na Paluszku.

• Paluszek zatrzymał Brown Forbesa, a potem zosfał sfaulowany.

• Z tej połowy zapamiętamy "wędkę" dla Chuki, strzał Jimeneza obok słupka i chyba tyle.

• Mniej więcej od trzech minut Górnik na połowie Wisły. Za chwilę rozegra czwarty korner w tym czasie.

• W boksie taką sytuację opisaliby hasłem: klincz.

• Zdecydowanie brakuje dokładności. Górnik przeważa, ale oddał jeden celny strzał (Wisła ani jednego).

• Żukow zmienił Chucę.

• Masouras kopnął z dystansu po rożnym - wyraźnie obok słupka. Wcześniej Górnik dobrze wyskakiwał do dośrodkowania, ale żaden z trzech piłkarzy nie oddał strzału.

• Boakye zablokowany, Kubica zablokowany - właśnie tak ten mecz wygląda.

• Ajj! Górnik próbuje szybkich podań. Zagranie na czystą pozycję, lecz czujny Lis przechwytuje futbolówkę!

• Lis przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale głową.

• Ciasno w kluczowych sektorach. Obie drużyny dobrze bronią.

• To jednak Sobczyk uciekł Chuce. Faul brzydki, ale zasadny z perspektywy Wisły. Górnik wychodził z bardzo groźną akcją.

• Chuca z żółtą kartkę. Sfaulowany został Boakye.

• Górnik blokuje dwa strzały Wisły.

• Przed Wisłą kolejny rzut rożny. Na razie stałe fragmenty to jedyna szansa na stworzenie zagrożenia.

• Minuty upływają, a składnych akcji brak.

• Na razie więcej dzieje się na połowie Wisły.

• Trzech rywali doskoczyło do Jimeneza. Okazało się, że to Hiszpan sfaulował Savicia.

• Szybki doskok - to dzisiaj cechuje Górnika. Paluszek sfaulował Brown Forbesa jeszcze na połowie Wisły.

• Janża mocno wrzuca, ale Wisła szybko wybija piłkę na 50 metr.

• Boakye trochę za mocno odegrał na bok do Janży. Róg dla Górnika.

• Wiśniewski ucierpiał w pojedynku ze Starzyńskim.

• Starzyński źle! Odgrywał w polu karnym, jednak za mocno. Może sam powinien był uderzyć?

• Dużo walki na samym początku. Niewykluczone, że paru piłkarzy złapie dziś kartki. Mecz jest "stykowy".

• Dobra okazja dla Górnika! Piłka po zgraniu trafia pod nogi Jimeneza, ten uderza z powietrza, ale obok prawego słupka.

• Na razie Górnik radzi sobie z dośrodkowaniami Wisły w pole karne.

• Pierwszy rzut wolny dla Wisły - nieudany.

• Koj zatrzymuje Yeboaha.

• Burliga odgrywa głową do Lisa. Było nerwowo, ale skutecznie. Wcześniej piłkę na ścianę otrzymał Boakye.

• Mecz właśnie się rozpoczął. Od środka Górnik.

• Górnik w czarnym komplecie. Obie drużyny za chwilę opuszczą tunel.

• Wisła w czerwono-białych strojach.

• Wisła w ustawieniu z czterema obrońcami, Górnik konsekwentnie stawia na trzech środkowych i dwóch wahadłowych.

• Ławka rezerwowych Wisły: Broda, Wachowiak, Kone, Żukow, Silva, Hoyo-Kowalski, Bogudkis, Mawutor, Medved.

• Ławka rezerwowych Górnika: Kudła, Evangelou, Manneh, Nowak, Michalski, Wojtuszek, Krawczyk, Eizenchart, Ściślak.

• Poza kadrą Wisły m.in. Błaszczykowski, Radaković, Basha, Kuveljić, Buksa, Buchalik, Szot czy Mehremić.

• We wrześniu w meczu tych drużyn bramki nie padły.

• Górnik ma 27 punktów, Wisła 24. Niewykluczone, że dzisiaj dojdzie do zrównania dorobków. Wisła ma naprawdę mocną wiosnę.

• Wisła ostatnio rzutem na taśmę pokonała imienniczkę z Płocka (3:1), zaś Górnik przegrał po końcówce z Legią Warszawa (1:2).

• Przy Reymonta szykuje się ciekawe widowisko. Rozpędzona Wisła trafia na Górnika, który radzi sobie w kratkę.