Wisła Sandomierz przegrała 1:5 w sparingu z GKS Bełchatów

Dorota Kułaga
Wisła Sandomierz przegrała mecz kontrolny z GKS Bełchatów 1:5.
Wisła Sandomierz przegrała mecz kontrolny z GKS Bełchatów 1:5. Fot. Piotr Chorab
W meczu kontrolnym rozegranym w Bełchatowie miejscowy GKS wygrał z trzecioligową Wisłą Sandomierz 5:1.

GKS Bełchatów - Wisła Sandomierz 5:1 (5:1)
Bramki: Piotr Giel 6, 24, Patryk Rachwał 10 z karnego, Bartłomiej Bartosiak 26 z karnego, Robert Chwastek 34 - Jakub Trojanowski 32.

Wisła: I połowa: Drzymała - Sudy, Beszczyński, Górski, Korona - Ferens, Szustak, Łata ( 25. Trojanowski ), Jakóbczyk Mażysz, Róg. II połowa: Drzymała - Ziółek, Górski, Beszczyński, Bażant - Piątkowski, Nikanowycz, Mokrzycki, Juda - Drapsa, Piechniak.
W zespole z Sandomierza testowani byli trzej zawodnicy - Piotr Ferens z Klimontowianki Klimontów, Jakub Mażysz z Alitu Ożarów i Patryk Róg z Izolatora Boguchwała.