Wisła Sandomierz przegrała u siebie z Grunwaldem Ruda Śląska w ostatnim meczu rundy zasadniczej

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz przegrała z Grunwaldem Ruda Śląska.

Wisła Sandomierz - Grunwald Ruda Śląska 33:37 (15:16)

Wisła: Skowron – Solon 4, Białkowski 4, Rusin 8 (4), Teterycz 2, Serafin 2, Szklarski, Kubisztal, Dusak 5, Cupisz 5, Werstler 3.

W meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej, sandomierzanie dość niespodziewanie przegrali u siebie z przedostatnią drużyną tabeli grupy B. A jeszcze bardziej niespodziewanie stracili aż 37 bramek.

W pierwszej fazie meczu nieznaczną przewagę mieli gospodarze, którzy w 19 minucie prowadzili 10:7. Potem zaczęli przeważać Ślązacy, którzy w 26 minucie wygrywali 14:12. O wygranej Grunwaldu zadecydowały pierwsze minuty po przerwie. Od stanu 16:16 goście rzucili sześć bramek z rzędu i od tej pory kontrolowali przebieg meczu.

Trzecie olimpijskie złoto Stocha. "Kamil ma założoną kartotekę wśród najwspanialszych skoczków narciarskich w historii"