Wisła Sandomierz wygrała ze Zdrojem Busko-Zdrój

red
Daniel Chorab i Jarosław Piątkowski z Wisły fetowali wygraną ze Zdrojem 2:0
Daniel Chorab i Jarosław Piątkowski z Wisły fetowali wygraną ze Zdrojem 2:0 Mateusz Kulita
Wisła Sandomierz wygrała ze Zdrojem Busko-Zdrój w meczu IV ligi świętokrzyskiej.

Wisła Sandomierz - Zdrój Busko - Zdrój 2:0 (0:0)
Bramki: Damian Juda 72, Juda 83 z karnego.

Wisła: Drzymała - Ziółek, Beszczyński, Korona, Chorab (90. Bażant) - Piątkowski, Nikanowycz, Lewandowski (85. Świrk), Juda - Siepierski (72. Drapsa), Michalski (79. Sudy).

Zdrój: K. Majcherczyk - Radwański, Kula, Rogoziński (68. Styczyński) - A. Dziubek (75. Majewski), Sztuk (80. Ciepliński), Madej, Imiela - Zaręba, M. Dziubek, Janiec (70. Zawadzki).

Sędziował: Przemysław Białacki.

-W pierwszej połowie Patryk Drzymała kilka razy uratował nas od utraty bramki. Po przerwie naszą wyższość udokumentowaliśmy dwoma bramkami - mówił Mateusz Kulita, kierownik drużyny Wisły.

-Żal tych punktów, bo - szczególnie w pierwszej połowie - mieliśmy przewagę i cztery bramkowe okazje. Ale jak się nie strzela goli, to się nie wygrywa - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener Zdroju.