Włodzimierz Czarzasty w Kielcach: Inwestujmy w ludzi, a nie...

  Włodzimierz Czarzasty w Kielcach: Inwestujmy w ludzi, a nie w infrastrukturę

  MAT

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Włodzimierz Czarzasty w Kielcach: Inwestujmy w ludzi, a nie w infrastrukturę
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Mateusz Kołodziej

  Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Polsce Włodzimierz Czarzasty poparł w Kielcach kandydata na prezydenta, Marcina Chłodnickiego. Ten natomiast zdradził, kto będzie jednym z jego zastępców w kieleckim ratuszu, jeśli wygra wybory.


  Włodzimierz Czarzasty pojawił się w Kielcach w towarzystwie przewodniczącego SLD w regionie Andrzeja Szejny, kandydata na prezydenta Kielc Marcina Chłodnickiego, kieleckich radnych i kandydatów na radnych. Na konferencji w Kielcach pojawił się też kandydat lewicy na prezydenta Starachowic, Paweł Lewkowicz.

  - Miło być w Kielcach. Wcześniej byliśmy w Skarżysku-Kamiennej. Ale jeździmy po całym kraju wspierając swoich kandydatów. Wystawiliśmy swoje listy wyborcze w 340 powiatach w Polsce. Na listach SLD Lewica Razem mamy 7,5 kandydatów, a łącznie na wszystkich listach, także tych które są oparte na komitetach lokalnych, mamy prawie 20 tysięcy kandydatów. Liczymy na godny wynik w tych wyborach, bo jesteśmy jedyną partią pozaparlamentarną w Europie,która ma dosyć stabilne notowania. Jeśli chodzi o samorządy, uważamy, że powinniśmy więcej inwestować w człowieka, niż w infrastrukturę. Dużo tej infrastruktury już mamy, a polityka jest po to, żeby obywatelom było lepiej - mówił w Kielcach Włodzimierz Czarzasty.

  Marcin Chłodnicki, kandydat lewicy na prezydenta Kielc zadeklarował, że po wygranych wyborach zmniejszy liczbę wiceprezydentów do dwóch. A jednym z wiceprezydentów ma być jego partyjna koleżanka, radna Kielc, Joanna Grzela. - Przyjmuję tę propozycję, jako kolejne wyzwanie w moim życiu. To będzie kontynuacja tego, co do tej pory robiła w Radzie Miasta - mówi Joanna Grzela.


  Chłodnicki deklaruje też, po wygranych wyborach spośród swoich wszystkich kontrkandydatów powoła radę doradczą prezydenta. - Zaproponuję to każdemu, bez względu na wynik wyborczy moich kontrkandydatów.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Przygotowanie grzybów - krok po kroku - do spożycia, suszenia, mrożenia, marynowania
  Praca marzeń, czyli TOP 10 wyjątkowych stanowisk pracy

  TOP 10 polskich przysmaków w zagranicznym wydaniu


  Oglądasz KUCHENNE REWOLUCJE? Oto QUIZ dla ciebie

  Muszka owocówka. 10 sposobów jak się jej pozbyć z kuchni

  Najdziwniejsze pytania w "Milionerach" [QUIZ]  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Zobacz kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Świeć się z Energą

  Świeć się z Energą

  Święta 2018

  Święta 2018

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Echa Dnia

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Echa Dnia

  ŻYCZENIA NA BOŻE NARDZOENIE - SPRAWDŹ

  ŻYCZENIA NA BOŻE NARDZOENIE - SPRAWDŹ