Włodzimierz Czarzasty w Kielcach: Inwestujmy w ludzi, a nie...

  Włodzimierz Czarzasty w Kielcach: Inwestujmy w ludzi, a nie w infrastrukturę

  MAT

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Włodzimierz Czarzasty w Kielcach: Inwestujmy w ludzi, a nie w infrastrukturę
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Mateusz Kołodziej

  Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Polsce Włodzimierz Czarzasty poparł w Kielcach kandydata na prezydenta, Marcina Chłodnickiego. Ten natomiast zdradził, kto będzie jednym z jego zastępców w kieleckim ratuszu, jeśli wygra wybory.


  Włodzimierz Czarzasty pojawił się w Kielcach w towarzystwie przewodniczącego SLD w regionie Andrzeja Szejny, kandydata na prezydenta Kielc Marcina Chłodnickiego, kieleckich radnych i kandydatów na radnych. Na konferencji w Kielcach pojawił się też kandydat lewicy na prezydenta Starachowic, Paweł Lewkowicz.

  - Miło być w Kielcach. Wcześniej byliśmy w Skarżysku-Kamiennej. Ale jeździmy po całym kraju wspierając swoich kandydatów. Wystawiliśmy swoje listy wyborcze w 340 powiatach w Polsce. Na listach SLD Lewica Razem mamy 7,5 kandydatów, a łącznie na wszystkich listach, także tych które są oparte na komitetach lokalnych, mamy prawie 20 tysięcy kandydatów. Liczymy na godny wynik w tych wyborach, bo jesteśmy jedyną partią pozaparlamentarną w Europie,która ma dosyć stabilne notowania. Jeśli chodzi o samorządy, uważamy, że powinniśmy więcej inwestować w człowieka, niż w infrastrukturę. Dużo tej infrastruktury już mamy, a polityka jest po to, żeby obywatelom było lepiej - mówił w Kielcach Włodzimierz Czarzasty.

  Marcin Chłodnicki, kandydat lewicy na prezydenta Kielc zadeklarował, że po wygranych wyborach zmniejszy liczbę wiceprezydentów do dwóch. A jednym z wiceprezydentów ma być jego partyjna koleżanka, radna Kielc, Joanna Grzela. - Przyjmuję tę propozycję, jako kolejne wyzwanie w moim życiu. To będzie kontynuacja tego, co do tej pory robiła w Radzie Miasta - mówi Joanna Grzela.


  Chłodnicki deklaruje też, po wygranych wyborach spośród swoich wszystkich kontrkandydatów powoła radę doradczą prezydenta. - Zaproponuję to każdemu, bez względu na wynik wyborczy moich kontrkandydatów.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Przygotowanie grzybów - krok po kroku - do spożycia, suszenia, mrożenia, marynowania
  Praca marzeń, czyli TOP 10 wyjątkowych stanowisk pracy

  TOP 10 polskich przysmaków w zagranicznym wydaniu


  Oglądasz KUCHENNE REWOLUCJE? Oto QUIZ dla ciebie

  Muszka owocówka. 10 sposobów jak się jej pozbyć z kuchni

  Najdziwniejsze pytania w "Milionerach" [QUIZ]  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Zobacz kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Miss i Mister Studniówki 2019. Zgłoś się

  Miss i Mister Studniówki 2019. Zgłoś się