Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W ciekawym czwartoligowym meczu Moravia Morawica pokonała...

Wojciech Jagodziński zasilił Naprzód Jędrzejów. Kulisy meczu jego zespołu w Morawicy z Moravią [ZDJĘCIA, WIDEO]

W ciekawym czwartoligowym meczu Moravia Morawica pokonała Naprzód Jędrzejów 1:0 (0:0). Bramkę zdobył Kamil Miszczyk w 63 minucie.

Naprzód pozyskał Wojciecha Jagodzińskiego. Były reprezentant Polski juniorów, kiedyś uważany za wielki talent został wystawiony przez Janusza Cieślaka na pozycji środkowego napastnika i w pierwszej połowie oddał dwa niecelne strzały. W całym spotkaniu Naprzód nie zaliczył żadnego celnego strzału, a przed przerwą nie pozwalał na wiele ospałej Moravii. Kluczową decyzją trenera Krzysztofa Dziubela okazało się wprowadzenie Kamila Miszczyka. Po jego indywidualnej akcji padł jedyny gol meczu w 63 minucie, który ożywił gospodarzy. Moravia dała popracować Bartłomiejowi Majcherczykowi, który w doliczonym czasie obronił rzut karny i dobitkę Michała Zawadzkiego. – Miałem strzelać ja, ale Michał spytał i nie robiłem problemu. Zdarza się. Najważniejsze, że wygraliśmy – powiedział Bartłomiej Młynarczyk z Moravii. Zabrakło tego dnia Mateusza Zawadzkiego, świadka na ślubie, a na weselu czołowy obrońca czwartej ligi mógł spotkać kolegów z zespołu. W innych nastrojach do domów udał się zespół z Jędrzejowa, ale trener Cieślak wierzy w swoich podopiecznych. – Na Moravii pokazaliśmy dobra organizację w defensywie, a gospodarze sytuacje stwarzali dopiero po zdobyciu gola – podsumował.

(JKM, dor)

Wojewoda powołał nowych konsultantów wojewódzkich. Zobacz w jakich dziedzinach

Magda Linette i Magdalena Fręch zagrają w środę w Madrycie. Dobre wieści dla kibiców!

Polscy żeglarze rywalizują o przepustkę olimpijską. Świetna sytuacja na półmetku!