WOŚP 2019 Staszów. Koncert, licytacje i... grochówka od...

  WOŚP 2019 Staszów. Koncert, licytacje i... grochówka od strażaków. Zobacz program

  Klaudia Szałas

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  WOŚP 2019 Staszów. Koncert, licytacje i... grochówka od strażaków. Zobacz program
  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Staszowie z zabawą i licytacjami. Do "zgarnięcia" usługi fryzjerskie, kosmetyczne, sesje fotograficzne i mnóstwo orkiestrowych gadżetów
  WOŚP 2019 Staszów. Koncert, licytacje i... grochówka od strażaków. Zobacz program
  W niedzielę 13 stycznia 27.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Punktualnie o godzinie 7 rozpocznie się kwesta uliczna, na godzinę 13 zaplanowano przemarsz ulicami miasta Orkiestry Dętej Kopalni i Zakładów Chemicznych Siarki „Siarkopol” w Grzybowie. Kwesty zakończą się o 17, rozpocznie się wtedy uroczysta licytacja oraz recital piosenki przygotowany przez artystów z Klubu Piosenki Rytm Staszowskiego Ośrodka Kultury.

  Zakończenie finału przewidziane jest na godzinę 20, wśród „atrakcji dodatkowych” znajdzie się grochówka przygotowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Staszowie.

  -Do licytacji będą między innymi wspaniałe gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  - T - shirty w tym dziecięcy, kalendarze, budzik, profesjonalne obrazy podarowane przez okolicznych twórców, książki I fotografie podpisane przez Jurka Owsiaka, płyty z muzyką, szkło z Huty Szkła Gospodczego Tadeusza Wrześniaka, ubrania, wiele usług między innymi fryzjerskie, kosmetyczne a także sesje fotograficzne oraz wiele innych będących także dla nas jeszcze niespodzianką. Zapraszamy także na aukcje internetową naszego sztabu na charytatywni allegro oraz na funpage – sztab Staszów –mówi Krzysztof Laskowski, szef sztaszowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Szczegółowy program niedzielnego finału: 7 – rozpoczęcie kwesty ulicznej, 13 – przemarsz Orkiestry Dętej Kopalni i Zakładów Chemicznych Siarki „Siarkopol” w Grzybowie ulicami miasta, 17 – zakończenie kwesty ulicznej, przyjmowanie wpłat od wolontariuszy, 17 – uroczysta licytacja oraz recital piosenki przygotowany przez artystów z Klubu Piosenki Rytm Staszowskiego Ośrodka Kultury, 20 – zakończenie finału.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. Przemoc w rodzinie

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo