Wspaniała zabawa podczas obchodów Dnia Przedszkolaka w Połańcu. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z tego wydarzenia

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
Archiwum przedszkola
Przedszkole Publiczne w Połańcu jak co roku chce podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dlatego 20 września 2022r. zorganizowaliśmy uroczystość Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka by cały Połaniec wiedział, jak ważny jest dla nas ten dzień.

Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy i udziału w obchodach wszystkich przedszkolaków oraz zaprzyjaźnionych gości i rodziców a miejscem spotkania było Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Anna Kaniszewska, dyrektor połanieckiego przedszkola rozpoczęła uroczystość i złożyła dzieciom życzenia a także zaprosiła na scenę zacnych gości, którym podziękowała za współpracę i wsparcie w realizacji ważnych priorytetów edukacji przedszkolnej. Pan Jacek Benedykt Nowak Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Pan Stanisław Lolo Przewodniczący Rady Miejskiej w Połańcu oraz Pani Anna Janowska przewodnicząca Rady Rodziców - życzyli dzieciom miłego święta oraz beztroskiego pobytu w przedszkolu.

W programie uroczystości znalazły się przepiękne i wyjątkowe występy starszych dzieci. Zaprezentowała się grupa „Słoneczka” oraz „Kotki” z Przedszkola Publicznego w Połańcu, dzieci z grupy „Leśne Ludki” oraz „Elfy” z Filii nr 1 a także grupa „Koniczynki” z Filii nr 2. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom wspaniałych występów oraz dziękujemy Wychowawcom za przygotowanie dzieci! „Tańce-połamańce” poprowadziły dla wszystkich zgromadzonych cztery Cioteczki, które porwały do zabawy całą publiczność zebraną na widowni. Radość, śmiech i głośny doping uczestników, gromkie brawa świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec spotkania wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Sikoreczki z Połańca" z klas licealnych z Zespołu Szkół w Połańcu. Uczniowie z tej szkoły realizowali projekt w ramach Europejskiego Programu Erasmus+ pod nazwą „Europa wielu kultur – muzyka językiem wszystkich narodów” i zaprezentowali specjalnie dla przedszkolaków Taniec „Polonez” oraz utwór „Janicek”.

Po powrocie do przedszkola tego dnia zabawom i harcom nie było końca. Dzieciom z wszystkich grup przedszkolnych towarzyszyła muzyka, konkurencje, tańce, pyszności i same wspaniałości! Nasi wychowankowie na pamiątkę otrzymali także kolorowe kotyliony.

- Dzień Przedszkolaka dostarczył dzieciom dużo wesołej zabawy i okazji do czerpania radości z bycia Przedszkolakiem. Dziękujemy wszystkim za niezapomniane wrażenia podczas tegorocznego świętowania! Wszystkim dzieciom jeszcze raz przesyłamy najserdeczniejsze życzenia: aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają - powiedziały Anna Kaniszewska i Beata Mika,
dyrektor oraz wicedyrektor Przedszkola Publicznego w Połańcu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wysokie dopłaty do węgla – kończy się termin składania wniosków

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie
Dodaj ogłoszenie