Wspaniałe śluby i wesela naszych znanych sportowców. Gwiazdy bawiły się w Kielcach [WYJĄTKOWE ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
Udostępnij:
W Kielcach i w innych miastach województwa świętokrzyskiego odbyły się w ostatnich latach śluby i wesela znanych sportowców, które odbiły się szerokim echem, nie tylko w naszym regionie. Zachęcamy do wspomnień.

W sierpniu tego roku w Bazylice Katedralnej w Kielcach odbył się ślub znanego siatkarza, reprezentanta Polski Mateusza Bieńka, który przez trzy lata grał reprezentował barwy kieleckiego zespołu i wybranki jego serca - kielczanki Marty.

Plejada siatkarskich gwiazd na ślubie
W pięknej uroczystości wzięli udział znani siatkarze, między innymi Bartosz Kurek, Piotr Nowakowski, Aleksander Śliwka. Później goście znakomicie bawili się na przyjęciu weselnym w jednym z kieleckich hoteli.

Piłkarz Korony Kielce Michał Smolarczyk również w sierpniu tego roku powiedział sakramentalne "tak" wybrance swojego serca - Weronice. Ślub odbył się w parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - Kościele Garnizonowym w Kielcach.

3 sierpnia 2019 roku popularny w regionie świętokrzyskim biegacz i trener Łukasz Woźniak w Mniowie poślubił Wioletę Jaśkowską. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w kościele pod wezwaniem świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Mniowie w obecności rodziny, przyjaciół, znajomych i...reprezentacji oddziału prewencji policji w Kielcach. Kilkanaście dni temu Wiola i Łukasz zostali szczęśliwymi rodzicami - na świat przyszła ich córeczka Marysia.

Rafał Jackiewicz: Teraz został mi już tylko cyrk...

Wideo

Dodaj ogłoszenie