Wybieramy najlepszego senatora ziemi świętokrzyskiej

Redakcja
Od piątku, 27 maja wybieramy najlepszych senatorów ziemi świętokrzyskiej. Możecie Państwo wystawić ocenę naszym parlamentarzystom wysyłając pod wskazany numer SMS - koszt SMS-a 1,23 złotych z VAT lub wypełniając kupon zamieszczony w papierowym wydaniu "Echa Dnia".

Regulamin plebiscytu

Regulamin plebiscytu

REGULAMIN PLEBISCYTU "Najlepszy Poseł i Senator Ziemi Świętokrzyskiej"
§1.
Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem) określa zasady przeprowadzenia plebiscytu pod nazwą "Najlepszy Poseł i Senator Ziemi Świętokrzyskiej" na najlepszego Posła i Senatora za pomocą głosowania sms.
§2.
Organizatorem plebiscytu jest firma Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa, Oddział w Kielcach, 25-520 Kielce, ul. Targowa 18 (adres do korespondencji: ul. Targowa 18, 25-520 Kielce, tel. 041 36 36 223, fax 041 36 36 119) (zwana dalej Organizatorem).
§3.
Plebiscyt trwa od dnia 27 maja 2011r. do 20 czerwca 2011r. do północy.
§4.
Plebiscyt polega na wyborze najlepszego posła i senatora.
Warunkiem udziału w Plebiscycie jest oddanie głosu poprzez przesłanie wypełnionego, specjalnego kuponu lub określonej wiadomości tekstowej za pośrednictwem SMS.
Głosowanie za pomocą SMS:
1. Zgłoszenie do plebiscytu odbywa się za pomocą wysłania smsa na numer 71466 (koszt smsa to 1,23 zł z VAT).
2. Wysłanie smsa jest równoznaczne z zakupem bieżącego e-wydania "Echa Dnia".
3. Poprawnie wysłany sms ze zgłoszeniem kandydata powinien zawierać:
a) w wypadku wyboru najlepszego posła: prefiks POSEL.imię i nazwisko kandydata np. POSEL.Jan Kowalski
b) w wypadku wyboru najlepszego senatora: prefiks SENATOR.imię i nazwisko kandydata np. SENATOR.Jan Kowalski
4. Wysłanie smsa jest równoznaczne z oddaniem jednego głosu na kandydata.
5. Na każdego kandydata można oddać nieograniczoną liczbę głosów.
Głosowanie za pomocą kuponów:
1. Uprawnione do głosowania w Plebiscycie kupony drukowane w papierowym wydaniu "Echa Dnia" od 27.05.2011 r. do 17.06.2011 r.

2. Czytelnie i kompletnie wypełniony kupon - zawierający: imię, nazwisko posła lub senatora można wysyłać pocztą lub przynosić do redakcji "Echa Dnia", ul. Targowa 18, 25-520 Kielce.

3. Każdy głosujący może wysłać lub przynieść dowolna liczbę kuponów pod warunkiem, że będą one oryginalne. Kserowane lub drukowane kupony nie będą brane pod uwagę.

4. Kupony przyjmowane będą do 20.06.2011 r. - decyduje data wpływu.

§5.
1. Zwycięzcami w każdej kategorii zostaną posłowie i senatorowie, którzy uzyskają największą liczbę poprawnie oddanych głosów.
§6.
Ewentualne reklamacje dotyczące plebiscytu należy przesyłać wraz z uzasadnieniem na adres Organizatora z dopiskiem "Plebiscyt "Najlepszy Poseł i Senator Ziemi Świętokrzyskiej"-reklamacja" w terminie 7 dni roboczych od dnia zakończenia Plebiscytu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego).
§7.
Reklamacje zgłoszone po upływie w/w terminu nie będą rozpatrywane.
§8.
Termin rozpatrzenia reklamacji przez Organizatora wynosi 30 dni od dnia ich otrzymania przez Organizatora.
§9.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) problemy w funkcjonowaniu plebiscytu, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi o charakterze siły wyższej;
b) przerwy w funkcjonowaniu plebiscytu zaistniałe z przyczyn technicznych lub niezależnych od Organizatora;
c) udziału w plebiscycie niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu i szkody tym spowodowane.
§10.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny, w szczególności jeżeli zmiana pozwoli na sprawne i zgodne z przepisami przeprowadzenie plebiscytu.
§11.
Udział w plebiscycie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
§12.
Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora oraz pod adresem www.echodnia.eu

NAJLEPSZY SENATOR

Grzegorz Banaś, senator niezrzeszony - wyślij SMS o treści: SENATOR.GRZEGORZ BANAS pod numer 71466.

Michał Okła, senator Platformy Obywatelskiej - wyślij SMS o treści: SENATOR.MICHAL OKLA pod numer 71466.

Adam Massalski, senator Prawa i Sprawiedliwości - wyślij SMS o treści: SENATOR.ADAM MASSALSKI pod numer 71466.

Kupony zamieszczone w gazecie należy dostarczyć osobiście do Biura Konkursów "Echa Dnia" lub wysłać pocztą pod adres "Echo Dnia" - Kielce, ulica Targowa 18. Termin nadsyłania SMS mija o północy w poniedziałek, 20 czerwca. Ostatni kupon ukaże się w piątek, 17 czerwca, do redakcji musi fizycznie wpłynąć w poniedziałek do północy.

  • Grzegorz Banaś (0 głosów)
  • Michał Okła (0 głosów)
  • Adam Massalski (0 głosów)

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

A
Agda

Pan Profesor ADAM MASSALSKI to bardzo uczciwy człowiek. Ma ogromną wiedzę, można go słuchać całymi dniami.Miałam z nim wykłady z historii,żeby zdać egzamin trzeba było wykazać się wiedzą.Nigdy nie wziął nawet najdrobniejszego prezentu. Zawsze STAWIAŁ na UCZCIWOŚĆ.

t
troll
Jesteś w ogromnym błędzie. Wybory senatorów będą w jednoosobowych okręgach i Okła wystąpi ze Skarżyska, Starachowic, Ostrowca, Sandomierza itp. W kielcach będzie wybierany kto inny. A tu gdzie go wystawią to jego zasług dla zastopowania drogi 73 nikt nie zna lub mało kogo to obchodzi. I tak kielczanie zostaną ograni a senatorowi się może znów upiecze, ważne aby nic nie robić i każdemu powiedzieć co chce usłyszeć.

zdaję sobie sprawę z tego. Szkoda bo ten Pan to jedna ogromna porażka
G
Gość
żaden z nich nic nie zrobił a wręcz przeciwnie. Okła wsławił się sprzeciwem remontu drogi nr 73. Będzie mu to pamiętane, oby ludzie poszli po rozum do głowy i nie głosowali na takie osoby.

Jesteś w ogromnym błędzie. Wybory senatorów będą w jednoosobowych okręgach i Okła wystąpi ze Skarżyska, Starachowic, Ostrowca, Sandomierza itp. W kielcach będzie wybierany kto inny. A tu gdzie go wystawią to jego zasług dla zastopowania drogi 73 nikt nie zna lub mało kogo to obchodzi. I tak kielczanie zostaną ograni a senatorowi się może znów upiecze, ważne aby nic nie robić i każdemu powiedzieć co chce usłyszeć.
:((((

Witam.
Lubie ogladac wiadomosci/Polsat,TVN i inne normalne stacje/.I jakos nigdy nie widzialem w nich zadnego z naszych
szanownych poslow i senatorow.Czasami mozna zobaczyc "wielmoznych" w tv-lokalne wiadomosci.To kogo tu oceniac ?.Czy
ci"przedstawiciele" naszych interesow,maja cos do powiedzenia w Warszawce? -PYTANKO -.

t
troll

żaden z nich nic nie zrobił a wręcz przeciwnie. Okła wsławił się sprzeciwem remontu drogi nr 73. Będzie mu to pamiętane, oby ludzie poszli po rozum do głowy i nie głosowali na takie osoby.

Dodaj ogłoszenie