Wybieramy superprzedszkolaki powiatu sandomierskiego. Zobacz...

  Wybieramy superprzedszkolaki powiatu sandomierskiego. Zobacz filmy i zdjęcia wszystkich grup

  Mateusz Erle

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Fabryka Ruchu w Sandomierzu to miejsce do ćwiczeń i zabawy.

  Fabryka Ruchu w Sandomierzu to miejsce do ćwiczeń i zabawy.

  Tematem przewodnim tej akcji jest zdrowy tryb życia - każda grupa miała za zadanie przygotować wiersz lub piosenkę - efekt ich pracy mogą Państwo podziwiać oglądając film z prezentacją każdej z grup. Przygotowując tę akcję chcieliśmy zwrócić uwagę na kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych, propagowanie aktywnego trybu życia oraz bezpieczeństwo.
  Fabryka Ruchu w Sandomierzu to miejsce do ćwiczeń i zabawy.

  Fabryka Ruchu w Sandomierzu to miejsce do ćwiczeń i zabawy.

  ZOBACZ wszystkie grupy przedszkolne w powiecie sandomierskim i filmowe prezentacje. Sprawdź ranking i zagłosuj na tę najsympatyczniejszą


  Publikacji towarzyszy konkurs na najsympatyczniejsze grupy przedszkolne w powiecie sandomierskim. Zdjęcia i zasady głosowania na echodnia.eu. Zwycięzcy otrzymają tytuły „Super-przedszkolaków”, do wygrania są też atrakcyjne nagrody.
  Głosujemy na trzy sposoby - poprzez SMS - koszt jednego to 1,23 złotych z VAT, Facebook i klik na echodnia.eu. 1 SMS to 10 punktów, 1 głos Facebook to 2 punkty, 1 klik to 1 punkt. Wygrywają grupy z największą liczbą punktów. Głosowanie kończy się w środę, 8 czerwca 2016 roku, o godzinie 24.

  Zasady głosowania

  Wybieramy 3 najsympatyczniejsze grupy przedszkolnych w powiecie sandomierskim. Głosujemy na trzy sposoby - poprzez SMS - koszt jednego to 1,23 złotych z VAT, Facebook i klik na echodnia.eu. 1 SMS to 10 punktów, 1 głos Facebook to 2 punkty, 1 klik to 1 punkt. Wygrywają grupy z największą liczbą punktów. Głosowanie kończy się w środę, 8 czerwca, o godzinie 24. Wygrywa grupa, która zgromadzi najwięcej punktów. Klasyfikacja online na echodnia.eu.

  Do zdobycia wspaniałe nagrody dla 3 grup ufundowane przez partnerów akcji.
  Fundatorzy nagród, partnerzy, patroni: JuraPark w Bałtowie, Galeria Korona Kielce, Fabryka Ruchu w Sandomierzu, Granna. Partnerzy: Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski , Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach

  Nagrody

  1. Za pierwsze miejsce w powiecie sandomierskim: Każde dziecko z grupy, która zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma zaproszenie dla siebie i opiekuna do JuraParku w Bałtowie z pakietem atrakcji: zwiedzanie JuraParku w Bałtowie (ścieżka z dinozaurami, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Gond-wana, Plac zabaw, Żydowski Jar) oraz Pakiet Zwierzyniec (Zwierzyniec Górny, Zwierzyniec Dolny, wejście do Sabatówki - Wioski Czarownic). Do indywidualnego wykorzystania do końca września 2016 roku;
  Każde dziecko z grupy, która zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma worek odblaskowy na basen ufundowany przez Świętokrzyski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, który jest partnerem akcji;
  Dla każdego przedszkolaka z grupy, która zajmie pierwsze miejsce indywidualne zaproszenie na Zumbę Kids i wejście na dwie godziny w sali zabaw w Fabryce Ruchu w Sandomierzu mieszczącej się przy ulicy Okrzei 5.

  2. Za drugie miejsce w powiecie sandomierskim: Każde dziecko z grupy, która zdobędzie drugie miejsce otrzyma grę firmy Granna; Dla każdego przedszkolaka z grupy, która zajmie drugie miejsce indywidualne zaproszenie Zumba Kids i wejście na jedną godzinę w sali zabaw w Fabryce Ruchu w Sandomierzu mieszczącej się przy ulicy Okrzei 5.

  3.Za trzecie miejsce w powiecie sandomierskim: Każde dziecko otrzyma maskotkę Gustawa Pancernika od Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach; Dla każdego przedszkolaka z grupy, która zajmie trzecie miejsce indywidualne zaproszenie na Zumbę Kids i wejście jedną godzinę w sali zabaw w Fabryce Ruchu w Sandomierzu mieszczącej się przy ulicy Okrzei 5.
  Dziękujemy za wsparcie akcji burmistrzowi Sandomierza Markowi Bronkowskiemu.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (11)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (11) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

  IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce