Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Podlodów, Rzeczyca.
Pokaż więcej
Józefa Maciocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
33
(26,61%)
Mariola Tyburczy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(8,06%)
Bogusław Stanisław Lewczuk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
18
(14,52%)
Henryk Józef Malec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(50,81%)
Okręg 2
Sołectwo: Rzeplin-Osada
Pokaż więcej
Marta Henryka Zwolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
47
(85,45%)
Bernadeta Józefa Greszta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3
(5,45%)
Lucyna Ewa Kaproń-Chrzan
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
5
(9,09%)
Okręg 3
Sołectwo: Ulhówek-ulice: ul. Starowiejska, ul. Pogodna, ul. Wspólna, ul. Wschodnia, ul. Strażacka, ul. Tomaszowska: od nr 1 do 98, nr 100.
Pokaż więcej
Zygmunt Rybiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
50
(30,67%)
Bogdan Jan Bodys
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
36
(22,09%)
Daniel Jan Wojnar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(47,24%)
Okręg 4
Sołectwo: Ulhówek: ul. Tomaszowska nr 99, 101. ul. Sportowa, ul. Ogrodowa, ul. Osiedlowa, ul. Kościelna, ul. Gminna, ul. Pocztowa, ul. Przemysłowa, ul. Targowa, ul. Handlowa, ul. Piekarska, ul. Sadowa.
Pokaż więcej
Marcin Paweł Kendziera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
37
(20,67%)
Paweł Ireneusz Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(52,51%)
Aldona Grażyna Łyś
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
11
(6,15%)
Krystyna Jolanta Dec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(20,67%)
Okręg 5
Sołectwo: Ulhówek: ul. Polna, ul. Łąkowa, ul. Słoneczna, ul. Tomaszowska nr: 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 123, 125, 127, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 142, 148.
Pokaż więcej
Halina Henryka Węzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
90
(66,67%)
Agata Szeliga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(14,81%)
Maria Celina Tulej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
23
(17,04%)
Katarzyna Alicja Gacka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2
(1,48%)
Okręg 6
Sołectwo: Szczepiatyn, Szczepiatyn-Osada.
Pokaż więcej
Wiesław Zenon Górnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
50
(46,30%)
Barbara Gajewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(25,93%)
Piotr Paweł Hirny
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
11
(10,19%)
Andrzej Kazimierz Bardega
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(17,59%)
Okręg 7
Sołectwo: Magdalenka.
Pokaż więcej
Elżbieta Małgorzata Kuźniarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
33
(68,75%)
Urszula Piotrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(31,25%)
Okręg 8
Sołectwo: Tarnoszyn.
Pokaż więcej
Joanna Maria Buczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
86
(50,89%)
Anna Kowalska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
66
(39,05%)
Teresa Dobosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(10,06%)
Okręg 9
Sołectwo: Krzewica, Wasylów Wielki.
Pokaż więcej
Teresa Senetra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
47
(31,13%)
Robert Płachta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(9,27%)
Łukasz Michał Lorek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
49
(32,45%)
Mieczysław Majder
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(27,15%)
Okręg 10
Sołectwo: Budynin, Oserdów, Wasylów.
Pokaż więcej
Jolanta Janina Dymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
50
(51,02%)
Renata Małgorzata Sobka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
42
(42,86%)
Wiesław Kozioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(6,12%)
Okręg 11
Sołectwo: Dębina, Hubinek.
Pokaż więcej
Damian Przednowek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
42
(31,34%)
Krzysztof Bałka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(49,25%)
Marek Lisecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(19,40%)
Okręg 12
Sołectwo: Dębina-Osada, Dyniska.
Pokaż więcej
Stanisława Ziober
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
59
(50,86%)
Maryla Jezierska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(23,28%)
Krystyna Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(25,86%)
Okręg 13
Sołectwo: Żerniki.
Pokaż więcej
Leszek Roch Górnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
85
(61,15%)
Andrzej Bogdan Konopa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(38,85%)
Okręg 14
Sołectwo: Rokitno, Rzeplin.
Pokaż więcej
Magdalena Łąkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
84
(57,14%)
Agnieszka Kolanko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(42,86%)
Okręg 15
Sołectwo: Korczmin, Machnówek, Korczmin-Osada.
Pokaż więcej
Danuta Maria Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KŁĘBKA
89
(52,98%)
Stanisława Senetra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(5,36%)
Agnieszka Lidia Gajda
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY ULHÓWEK - ROBIM CO MOŻEM
70
(41,67%)