Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Góra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO
-
8
Elżbieta Maćkowska
193
(2,82%)
-
5
Andrzej Henryk Wałęga
234
(3,42%)
-
4
Urszula Małgorzata Szmydyńska
610
(8,90%)
-
6
Katarzyna Małgorzata Maksymczuk
207
(3,02%)
-
1
Marek Dariusz Biernacki
365
(5,33%)
-
3
Ryszard Krzysztof Wawer
390
(5,69%)
-
2
Tomasz Pilawka
255
(3,72%)
-
10
Jan Antoni Rewers
153
(2,23%)
-
9
Anita Maria Heinze-Kasprzak
279
(4,07%)
-
7
Kazimierz Kobus
136
(1,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
8
Przemysław Józef Urbański
13
(0,19%)
-
9
Karolina Anna Rapior
20
(0,29%)
-
1
Grzegorz Aleksander Trojanek
484
(7,06%)
-
2
Dariusz Krzysztof Wołowicz
80
(1,17%)
-
4
Jerzy Jakuczun
48
(0,70%)
-
5
Walentyna Bojczuk
14
(0,20%)
-
3
Agnieszka Katarzyna Kordek-Chmielewska
20
(0,29%)
-
6
Mirosława Grabowska
11
(0,16%)
-
7
Urszula Elżbieta Żyjewska
30
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Kamil Jakub Kutny
158
(2,31%)
-
1
Kazimierz Bogucki
435
(6,35%)
-
3
Tadeusz Zenon Rolny
253
(3,69%)
-
4
Tadeusz Feliks Tutkalik
206
(3,01%)
-
2
Anna Ewa Szalkowska
167
(2,44%)
-
7
Krystyna Maria Bandoch
88
(1,28%)
-
5
Mirosław Żłobiński
284
(4,15%)
-
9
Dorota Ewa Chochowska
54
(0,79%)
-
8
Lucyna Wilkiewicz
129
(1,88%)
-
10
Rafał Paweł Dąbkowski
118
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Franciszek Jan Nakoneczny
326
(4,76%)
-
1
Andrzej Rogala
372
(5,43%)
-
3
Tadeusz Podwiński
87
(1,27%)
-
4
Katarzyna Zofia Jabłońska
137
(2,00%)
-
5
Helena Irena Szczepańska
129
(1,88%)
-
7
Justyna Czajewska
104
(1,52%)
-
6
Piotr Waldemar First
88
(1,28%)
-
8
Katarzyna Magdalena Boguszyk-Pypeć
54
(0,79%)
-
9
Arkadiusz Gortych
120
(1,75%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Wąsosz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO
-
1
Grażyna Owczarek
469
(15,74%)
-
5
Mateusz Kozłowski
130
(4,36%)
-
2
Krystyna Teresa Maksymiak
91
(3,05%)
-
4
Sławomir Stanisław Turowski
158
(5,30%)
-
3
Wiesław Jerzy Pospiech
131
(4,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Robert Szymanowicz
248
(8,32%)
-
2
Halina Emerle-Tubielewicz
59
(1,98%)
-
3
Katarzyna Gleń
248
(8,32%)
-
4
Joanna Nicpoń
126
(4,23%)
-
5
Zbigniew Zdzisław Niedzielski
90
(3,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD
-
1
Klaudia Urszula Stępkowska
145
(4,87%)
-
4
Eryk Dariusz Aleksandrowicz
174
(5,84%)
-
3
Grzegorz Patryk Kordiak
418
(14,03%)
-
2
Marlena Grabarz
303
(10,17%)
-
5
Joanna Jadwiga Lorenc
189
(6,34%)
Okręg 3
Gmina Jemielno, Gmina Niechlów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO
-
5
Bożena Maria Głuszko
115
(3,60%)
-
1
Ryszard Waldemar Pietrowiak
268
(8,39%)
-
2
Grzegorz Łagoda
198
(6,20%)
-
3
Mariola Szurynowska
335
(10,49%)
-
4
Tadeusz Marian Smoliński
219
(6,86%)
-
6
Joanna Agnieszka Wrona
98
(3,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONA
-
6
Aneta Teresa Juska
43
(1,35%)
-
4
Katarzyna Beata Kurdek
81
(2,54%)
-
1
Marcin Piotr Jóźwiak
438
(13,72%)
-
2
Danuta Nuckowska-Ciulak
132
(4,13%)
-
5
Jan Sowa
135
(4,23%)
-
3
Paweł Wróblewski
210
(6,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Małgorzata Elżbieta Gumińska
60
(1,88%)
-
3
Antoni Rutkowski
133
(4,17%)
-
1
Jan Czerwiński
386
(12,09%)
-
2
Michał Tadeusz Krochta
227
(7,11%)
-
4
Karolina Wardzała
55
(1,72%)
-
6
Dorota Pawlik
60
(1,88%)